גל גדות מתפללת עבור חיילי צה"ל

גל גדות מתפללת עבור חיילי צה"ל

לוקלי |

וונדר וומן אמיתית: השחקנית הישראלית לא חששה לצאת כנגד החמאס ועודדה את חיילי צה"ל בעמוד הפייסבוק שלה. התוצאה – תגובות נאצה מאויבי ישראל

היא משלנו: גל גדות!

 היא משלנו: גל גדות!    צילום: בוצ'צ'ו 

האמת? כיף לראות שיש לנו בעולם נציגה כמו גל גדות. בעוד שחלק מכוכבי ישראל בחרו לצאת בפומבי כנגד המדינה ומבצע "צוק איתן", הייצוא הכי חם שלנו בשנים האחרונות והוונדר וומן הפרטית שלנו, הבהירה שהיא תומכת בישראל בלב שלם.

 

רגע לפני שנחשפה התמונה שלה במדי וונדר וומן האגדית, גדות העלתה לעמוד הפייסבוק שלה תמונה בה היא מדליקה נרות שבת ומתפללת תחת הכיתוב: "אני שולחת את אהבתי ותפילותיי לחבריי אזרחי ישראל. במיוחד לכל הבנים והבנות שמסכנים את חייהם בעודם מגנים על המדינה שלי מהמעשים הנוראים של החמאס, שמתחבאים כמו פחדנים מאחורי נשים וילדים. אנחנו נתגבר. שבת שלום". לדבריה אגב, היא צירפה כמה תיוגים: "שחררו את עזה מהחמאס", "הפסיקו את הטרור", "דו קיום", "אוהבים את צבא ההגנה לישראל" ו"אנחנו צודקים".
הפוסט הפטריוטי של גל צבר למעלה מ – 129 אלף לייקים, אבל גם אלפי תגובות נאצה. כמעט 16 אלף תגובות עלו בתגובה לפוסט, בהם אלפי ישראלים שמודים לה על התמיכה, אבל גם אלפים מרחבי העולם שזועמים על דברייה.
אין ספק שלנו, אזרחי ישראל, מחמם את הלב לראות שהכוכבת לא מפחדת שהמקורות שלה יבריחו את המעריצים מחו"ל, ודואגת לעשות לנו הסברה גם כשהיא כובשת את הוליווד. כבוד!

 

הפוסט שהלהיט את הרשת - גל גדות ציונית אמיתית!

 הפוסט שהלהיט את הרשת – גל גדות ציונית אמיתית!    צילום: מתוך עמוד הפייסבוק 
פורסם בקטגוריה גיא פינס, מבצע צוק איתן, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
972

מה דעתך?

עוד בגיא פינס