האמת על שופטי "אקס פקטור" נחשפת

האמת על שופטי "אקס פקטור" נחשפת

הקטעים החמים |
עודכן 20:33 24/12/2013

מערכת גיא פינס
שלושת הגברים של הפאנל נפגשו מול המצלמה וסיפרו מה באמת קורה מאחורי הקלעים. מדוע פורטיס התקלקל? מה מצחיק את עברי לידר? ולמה משה פרץ הוא בכלל בריטני ספירס?

מערכת יחסי הציבור המשומנת הפכה את שופטי הריאליטי "אקס פקטור" לחברים טובים והדביקה להם דימויים בהתאם לפורמט. אך האם האמת היא זו שמשתקפת בטלוויזיה ובמדורי הרכילות?

שלושת הגברים של הפאנל נפגשו לריאיון משותף וחשפו את מה שקורה מאחורי הקלעים. "מצחיקה אותי ההשוואה לסיימון קאוול", אמר עברי לידר שלוהק לתוכנית כילד טוב מצפון תל אביב, אך במהרה הפך לילד הרע שאומר את האמת בפנים.

עוד הפתעה שמתרחשת בזמן הצילומים מתגלה כשהרוקר הוותיק רמי פורטיס שולף את הפלאפון ומתחיל לצלם. "הוא מכור לאינסטגרם", מסביר לידר.

מי שעוד משתתף בחגיגה הוא משה פרץ, שאמור היה להיות הזמר הים תיכוני הרגיש שמזיל דמעה בקלות, אך בפועל, הוא לא ממהר לבכות ולהתרגש בתוכנית. "אם עברי הוא סיימון קאוול אז אני בריטני ספירס", טוען פרץ.

אחרי גשם של הומור עצמי, השלושה מפנים את הבדיחות לצד הנשי של הפאנל, שירי מימון. השלושה מתלוצצים על חשבון הרגישות של הזמרת, אך דואגים להבהיר עד כמה הם מכבדים אותה. "אנחנו מעריצים אותה ואוהבים אותה. היא בוסית".

פורסם בקטגוריה X Factor ישראל צפייה ישירה, גיא פינס, כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,068

מה דעתך?

עוד בX Factor ישראל צפייה ישירה