חדד וגולן במופע של פעם בחיים? אז זהו, שלא

חדד וגולן במופע של פעם בחיים? אז זהו, שלא 

פלירטוט כתוב מדי. שרית חדד ואייל גולן

 פלירטוט כתוב מדי. שרית חדד ואייל גולן    צילום: אלוני מור  

מוזיקה |

הקהל שהתאסף אמש באצטדיון בלומפילד במופע המשותף של אייל גולן ושרית חדד עם ניקוס ורטיס, הגיע בעיקר כדי לראות את גולן, ולא קיבל מספיק מזה. מצד שני, זה הוכיח למי שבמקרה חשב אחרת, שהקריירה של גולן ממש לא נפגעה מפרשת הקטינות

פרסומת

"פעם בחיים" נקרא המופע המשותף של שני הענקים אייל גולן ושרית חדד, יחד עם ניקוס ורטיס, הכוכב היווני שהגיע בתור חיזוק, ואשר נערך אמש באצטדיון בלומפילד.

 

זה לא יהיה מופרך לנחש שהקהל שנכח אמש בבלומפילד לא פקד את ההופעות של הרולינג סטונס, הפיקסיז וסאונדגארדן שנערכו במהלך החודש האחרון בישראל. ההמון שנהר אתמול לאצטדיון וזה שיגיע להופעה הנוספת הערב, הרגיש שהפעם זה תורו.

 

המופע התחיל עם "אם יש גן עדן" של שרית חדד, והמשיך עם "כל החלומות" של גולן. אחר כך באו כמה מילים של השניים ופלירטוט קצת כתוב מדי, שלא ישב על אף אחד מהם ממש טוב, אבל אות הפתיחה בדמות "ערב טוב בלומפילד" הרים מיד את הקהל על הרגליים.

 

דואטים של "לקנות לך יהלום", "סינדרלה" ו"יפה שלי" וגולן יורד מהבמה ומפנה לחדד את המקום. היא שרה כמה שירים, הקהל נרגע קצת ומתיישב, וניקוס ורטיס מצטרף לחגיגה. לאחר דואט משותף עם חדד הוא נשאר על הבמה לבדו. בשני השירים הראשונים זה היה נחמד, בחמישה הבאים הקהל כבר התחיל לאבד סבלנות. לא ברור למה הגימיק הזה היה הכרחי, נכון שטרנד המוזיקה היוונית קצת תפס פה בשנים האחרונות, אבל בסופו של דבר הקהל לא הגיע בשביל ורטיס, וסביר להניח שבלומפילד היה מתמלא גם בלעדיו.

 

כשניקוס ורטיס הופיע לבד הקהל איבד את הסבלנות. ורטיס עם גולן

 כשניקוס ורטיס הופיע לבד הקהל איבד את הסבלנות. ורטיס עם גולן   צילום: אלוני מור 

מדד הסמארטפונים באוויר המחיש את הנקודה בצורה הטובה ביותר: כמעט כל הצופים בקהל נשאו את הטלפונים הניידים שלהם אל על כדי לצלם בכל פעם שגולן היה על הבמה, קצת פחות פלאשים נראו כשחדד שרה לבד, וכשוורטיס היה על הבמה לא ניתן היה למצוא כמעט בכלל אורות סמארטפון דולקים. רבים ניצלו את הזמן ללכת לשירותים או סתם לעשות סלפי.

 

לאחר שעה וחצי של הופעה, שגולן נכח רק בתחילתה, זה מתחיל להיות קצת מוזר. בסוף הוא חוזר, ובגדול. גולן יודע מה הקהל רוצה והוא מספק לו את זה: בדיחה על ההיריון המדובר של רוסלנה, צילום סלפי עם הקהל, הקדשת שיר לאמא שלו ולילדיו בשורה הראשונה, ומילות תודה לקהל שהאמין בו בתקופה הקשה.

 

הוא שר בעיקר שירים מהאלבום האחרון שלו, וכולם מדקלמים את המילים בבקיאות מרשימה. כל מי שניסה לצייר את הקריירה שלו כגמורה התבדה אתמול בגדול. הקהל אוהב אותו, יותר מכל אחד אחר בז'אנר כנראה.

 

ההפקה הייתה ברמה גבוהה מאוד, האווירה בבלומפילד מדהימה ואפילו שולחנות סודרו על הדשא, כמו בכל חפלה שמכבדת את עצמה. אבל מופע של פעם בחיים? כנראה שלא. הקהל הגיע לראות הופעה תוצרת הארץ, ובעיקר את הכוכב האהוב עליו ולא קיבל מספיק מזה. חלוקה אחרת של הזמן ושינוי מבנה ההופעה היו יוצרים חוויה אחרת. מה שבטוח הוא שהמנצח האמיתי של הערב היה אייל גולן שהוכיח שההספדים היו מוקדמים ושהוא לא הולך לשום מקום.

פורסם בקטגוריה גיא פינס, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,066

מה דעתך?

עוד בגיא פינס