חדשות מדהימות בשביל פאר טסי!

חדשות מדהימות בשביל פאר טסי!

מזויקה |

הוא כבש את המצעדים ואת סלון ביתנו עם הלהיט "דרך השלום", עכשיו הוא כובש יעד נוסף שאף ישראלי עוד לא כבש לפניו. הכנסו לכל הפרטים

פאר טסי

 פאר טסי   צילום: Frame צלמים- ערן דיין 

חדשות טובות לזמר פאר טסי: הוא נבחר להופיע במסגרת משחקי קדם העונה של מכבי תל אביב בארה"ב – שיקגו וניו יורק. פאר טסי נבחר להופיע בשני המשחקים החשובים האלה ולמעשה יהיה הזמר הישראלי הראשון אשר יופיע במדיסון סקוור גארדן.

 

מנכ"ל מכבי ת"א, דני פדרמן: "מכבי ת"א שמחה לשתף פעולה עם פאר טסי, הזמר ששבר לא מעט שיאים בשנה האחרונה, ולהביא אותו לראשונה לארה"ב, לקהל הישראלי והיהודי בניו יורק ובשיקגו שכבר לא יכול לחכות לשני משחקים חגיגיים שישלבו את המיטב בספורט ובמוסיקה הישראליים".

 

"זוהי התרגשות גדולה מאוד עבורי", אמר פאר טסי,  "כל מי שמכיר אותי יודע כמה אני מחובר לכדורסל, אוהב ונושם את הספורט הזה מגיל צעיר. קיבלתי את הזכות לשלב בין שני הדברים שאני הכי אוהב – מוסיקה וכדורסל וזה ממש מרגש אותי".

 

מכבי ת"א תצא לארה"ב בחודש אוקטובר הקרוב במסגרת משחקי קדם העונה לעונת 2015/16, ותערוך מפגש כפול ומסקרן מול ארמאני מילאנו האיטלקית ב"יורו קלאסיק" הראשון אי-פעם שייערך על אדמת ארה"ב – בניו-יורק ובשיקגו.

 

פורסם בקטגוריה גיא פינס, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
714

מה דעתך?

עוד בגיא פינס