ביקור נתניהו ב"מצב האומה": הבדיחות על שרה תואמו מראש

ביקור נתניהו ב"מצב האומה": הבדיחות על שרה תואמו מראש

הקטעים החמים |
עודכן 20:41 24/03/2014

מערכת גיא פינס
ראש הממשלה עשה צחוקים קלילים עם ליאור שליין וגורי אלפי אך ההצגה הייתה מתוכננת היטב. מי כתב לנתניהו את הבדיחות, מה גורי באמת חושב עליו ומה לחש חנוך דאום באוזנו בהפסקת הפרסומות?

לצפייה בתוכנית המלאה:

בשיא המאבק על תוכנית הדיור ובצל פרשת אב הבית, התארח אתמול (ראשון) ראש הממשלה בנימין נתניהו ב"מצב האומה". במהלך התוכנית התייחס נתניהו בהומור לנושאים הכואבים, שיחרר כמה בדיחות מתוזמנות היטב ושיתף פעולה עם חברי הפאנל – אך מה באמת קרה שם מאחורי הקלעים?

ראש הממשלה הגיע לאולפני הרצליה בתשע בבוקר ומאבטחיו הפכו את המקום לשטח סטרילי. השטח עבר סריקה דקדקנית על ידי אנשי השב"כ והקהל נבדק היטב.

עוד לפני הגעתו של נתניהו לאולפנים קיים דוברו פגישה עם ליאור שליין כדי לתאם ציפיות ולקבוע איזה נושאים יעלו לדיון ואיזה יישארו בחוץ. דוברו של נתניהו אמנם לא הטיל וטו על שום נושא, אך הגביל את כמות הבדיחות על רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו.

בהתאם לכך, חברי הפאנל, ביניהם גורי אלפי ועינב גלילי, הגבילו את עצמם. מנגד, הם היו ערוכים לבדיחות של ראש הממשלה שחלקן נכתבו על ידי הכותבים הקבועים של התוכנית, וחלקן על ידי כותבים אחרים ששכר נתניהו – ביניהם קובי אריאלי ודידי הררי.

מי שעוד נכח באולפן, הוא העיתונאי ואיש הטלוויזיה חנוך דאום המקורב לראש הממשלה ורעייתו. באחת מהפסקות הפרסומות התקרב דאום לנתניהו ולחש דבר מה באוזנו.

אז לא ברור מה דאום אמר לנתניהו אך אחרי הקלטת התוכנית היה ברור מאוד מה גורי אלפי חושב על כל האירוע. "אנחנו מגלים יותר ממה שנגלה בריאיון עומק עם אילנה דיין", אמר אלפי. "יש בו הרבה מן הפרנויה וכנראה היא גם מוצדקת. זה לא קור רוח שאני רוצה לראות ממנהיג", הביע אלפי את דעתו על ראש הממשלה.

פורסם בקטגוריה גיא פינס, מצב האומה עונה 7, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
682

מה דעתך?

עוד בגיא פינס