כך הפך הילד מרחובות לזמר הכי מצליח בישראל – סיפור חייו של אייל גולן

כך הפך הילד מרחובות לזמר הכי מצליח בישראל – סיפור חייו של אייל גולן

הקטעים החמים |

עודכן 21:09 21/11/2013

מגירושי הוריו כשהיה בן 4, דרך החיבור ללהקת אתניקס והזוגיות עם מירי בוהדנה ועד הגירושין מאילנית וההופעה ביום ההולדת של הנשיא פרס. כך דהר אייל גולן ללב הקונצנזוס הישראלי והפך לזמר הלאומי. סיפור חיים

אייל גולן לא תמיד היה המלך של המוזיקה הים תיכונית. הוא גם לא תמיד היה הזמר הכי מרוויח בישראל, זמר העשור, מלך קיסריה והזמר הלאומי. פעם היה גולן ילד המתגורר ברחובות וכל חלומו להיות שחקן כדורגל מצליח. אז איך הוא הפך להיות כוכב בשמי המוזיקה הישראלית?

 

אייל ביטון נולד ברחובות. כשהיה בן ארבע התגרשו הוריו והוא נשאר לגור יחד עם אימו, רונית, שעבדה כסוהרת. בגיל צעיר החל גולן לשחק כדורגל בהפועל מרמורק וחלם, כאמור, על קריירה כמקצוען. "להבקיע גול זה כמו לשכב עם מלכת היופי", סיפר גולן בבגרותו.

לעולם המוזיקה נכנס גולן בגיל 18. אמרגן ששמע אותו שר באירוע משפחתי לקח אותו תחת חסותו ויחד הם הקליטו סינגלים. אייל שינה את שם משפחתו מביטון לגולן ושיריו זכו להצלחה יחסית כשהקסטות נמכרו בתחנה המרכזית.

 

הפריצה של גולן הגיעה לאחר כמה שנים. להקת אתניקס גילתה אותו, התאהבה בו והחליטה להפיק לו דיסק. כך הפך גולן לזמר השנה של רשת ג' וחדר לתודעת הציבור.

 

מכאן דהר גולן אל לב המיינסטרים של התרבות הישראלית.הוא הופיע בפסטיגל עם שיר שכתב אהוד מנור, עבד עם אמנים שנחשבו לקונצנזוס, ביניהם מיכה שטרית, שלמה ארצי וארכדי דוכין.

 

אבן דרך חשובה בקריירה של גולן היא השתתפות בפרסומת לגבינה צהובה של תנובה כשאימו, מופיעה בתשדיר, כשהיא בקהל. במקביל, גולן טיפח הצלחה מקצועית ואז הגיעו גם הנשים. מערכת יחסים קצרה של גולן עם מירי בוהדנה עוררה את עניין הציבור  והשניים טענו אז כי "יש פוטנציאל אדיר לקשר".

 

עם אילנית בתחילת הקשר. הכל החל להתקלקל

 עם אילנית בתחילת הקשר. הכל החל להתקלקל   צילום: רפי דלויה

למרות האופטימיות, הקשר הרומנטי בין השניים לא צלח, ואז הכיר גולן את מלכת היופי, דאז, אילנית לוי, והשניים נישאו כשהיא עדיין הייתה חיילת. בהמשך הפכו השניים להורים. התדמית החדשה של איש משפחה למופת עשתה לזמר המצליח טוב. בינתיים הוא כבש עוד ועוד מעוזים ואפילו קיסריה, שנשלטה אז על ידי שלמה ארצי, הפכה לבית עבור גולן וקהלו.

 

לאורך כל הקריירה נמנע גולן מהתייחסות לשד העדתי, פרט לטקס פרסי עמ"י שבו התבקש להגיש פרס. גולן הופיע עם חולצה שעליה כיתוב פרובוקטיבי ותקף מילולית את להקת הג'ירפות.

 

משחק כדורגל עם אלי אנה. יצא נגד הג'ירפות

 משחק כדורגל עם אלי אנה. יצא נגד הג'ירפות   צילום: רוני שיצר

לאחר מכן הדברים החלו להתקלקל עבור הזמר. הוא  התגרש ועבר לדירת רווקים במגדל יוקרתי בתל אביב. הוא נפנף יותר מדי בכסף והציג לראווה מכוניות נוצצות, מסכי טלוויזיה יוקרתיים ותכשיטים מפוארים.

 

גם מבחינה חיצונית השתנה גולן. הוא התמכר למטרוסקסואלית, נאבק בקרחת עם השתלות שיער, עד שנכנע, טיפח קרחת ואף קעקע זוג עיניים בחלק האחורי של ראשו. באותה תקופה הרוויח גולן יותר מכל זמר אחר בארץ, החל בקריירה טלוויזיונית משגשגת עד ללב הפריים טיים והציג זוגיות מעוררת קנאה עם הדוגמנית הצעירה רוסלנה רודינה. שיאו של גולן הגיע לפני כמה חודשים כשהופיע ביום הולדתו ה-90 של נשיא המדינה שמעון פרס, על אותה במה שעליה הופיעו שלמה ארצי וברברה סטרייסנד.

פורסם בקטגוריה גיא פינס, כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,296

מה דעתך?

עוד בגיא פינס