מדוע כרטיס להופעה של הרולינג סטונס בישראל יהיה כה יקר?

מדוע כרטיס להופעה של הרולינג סטונס בישראל יהיה כה יקר?

הקטעים החמים |
עודכן 20:56 25/03/2014

מערכת גיא פינס
בהתחשב בעובדה כי מדובר במופע הרוק היקר בעולם, לא מפתיע כי מחירי הכרטיס יהיו גבוהים מאוד. ומי מהכוכבים בישראל יסכים לשלם קרוב ל-3,000 שקלים לכרטיס?

הקרבות של חמישה מפיקים שונים על לב הסטונס גרמו למחירים לטפס גבוה. הלהקה קיבלה מגוון הצעות שהגיעו עד 6.5 מיליון דולר, ומחירי הכרטיסים בהתאמה, יהיו גבוהים בהרבה ממה שהישראלים התרגלו.

להופעה הוקצו 50,000 כרטיסים במחירים שונים. כרטיס דשא בסיסי בעמידה יעלה 695 שקלים, וזו רק ההתחלה. מחיר כרטיס עמידה בגולדן רינג יעלה 1,790 שקלים, ואילו כרטיס ישיבה במתחם הוי.איי.פי שכולל גם כיבוד קל יעלה 2,850 שקלים. כן, קראתם נכון.

המופע בחסות חברת "פלאפון", שהשקיעה לפי הערכות בשוק כ-10 מיליון שקלים. מנויי החברה ייהנו מהנחה של כמאה שקלים ממחירי הכרטיס הרשמיים וגם ממכירה מוקדמת, שתחל כבר ביום חמישי הקרוב בשעה 9:00. שאר הרוכשים יאלצו להמתין ליום ראשון בשבוע הבא.

מפיק המופע, שוקי וייס, לא מרגיש צורך להתנצל על המחירים. "המחיר הממוצע להופעה של הלהקה בסיבוב ההופעות בארה"ב ב-2013 עמד 624 דולר", טען.

בביצה כבר נערכים לקראת ההופעה המדוברת, ויש כאלו שהמחיר לא מרתיע אותם כלל. "קונה ב-700, זה הרולינג סטונס!", אמרה בהתרגשות הדוגמנית יעל גולדמן. גם לאה שנירר תהיה שם, ככל הנראה. "זה פעם בחיים שהרולינג סטונס באים לארץ".

עוד מישהי שלא חוששת מהמחיר היא השחקנית לירז צ'רכי. "אנשים בוחרים איפה להוציא את הכסף שלהם, תרבות בעיני זה הדבר הראשון שאני אוציא עליו כסף", אמרה צ'רכי.

מבין הכוכבים יש גם את אלה שמנסים להתחכם, ושיר אלמליח מבטיחה שהיא עוד תשיג כרטיס בהנחה. "אני אשיג ביותר זול רק כדי להראות שאני יכולה להשיג", היא משוויצה.

ועם כל ההתלהבות, מדובר בלהקת רוק מהסיקסטיז, שלא בהכרח מדברת לכל אחד. רותם סלע למשל, לא מתביישת להודות שלא תלך להופעה. "תכלס, אני לא אלך", אמרה הדוגמנית, "הם כאילו עושים לי את זה, אבל לא מספיק בשביל כל הארגון והכסף". היא כבר תשמע אותם מהבית.

פורסם בקטגוריה גיא פינס, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
951

מה דעתך?

עוד בגיא פינס