סיבוב הופעות: אייל גולן מבלה עם האקסית בארה"ב

סיבוב הופעות: אייל גולן מבלה עם האקסית בארה"ב

21/01/2014

מערכת גיא פינס
הזמר לקח פסק זמן לאחר הסערה שהייתה בעניינו, ונסע לסיבוב הופעות בארה"ב שמערב ביזנס ופלז'ר. מה הוא עשה עם החברה לשעבר? ומי ביטל הופעה שלו?

גיא פינס

כבר כמעט שבועיים שאייל גולן עושה את אמריקה. גולן טס לסיבוב הופעות מחוף לחוף, ומופיע בעיקר מול ישראלים לשעבר. פרט להופעות, גולן משתדל גם לבלות, והוא אפילו פגש את האקסית, טייטו מירנדה, שחגגה באותו היום את יום הולדתה.

אז לא בטוח מה היה בין הזמר לבין האקסית, אבל מה שכן בטוח זה שכולם יודעים את המילים של שירי גולן בהופעות וגם מכירים כל פרט בפרשה המפורסמת. "לא אאכזב אתכם לעולם", העז גולן לומר לקהל על הבמה וסיפר כי מדובר בתקופה הקשה בחייו.

ההופעות של גולןו בלוס אנג'לס היו הצלחה מסחררת ולעומתן, בסן דייגו החליטה הקהילה היהודית לבטל את ההופעה ברגע האחרון בטענה שאינה ראויה. בהפקה של גולן לא הסתירו את זעמם והתנחמו בהופעה הצפויה שעדיין לא בוטלה: במקסיקו סיטי. לאחר מכן מתכנן גולן לבלות בלאס וגאס.

"אני מרגיש מעולה, הקהל שלי מחזיר לי אהבה", תיאר גולן את תחושותיו והקהל אכן מחבק, ובקושי מאפשר לו להיכנס לרכב הרולס רויס שמחכה לו לאחר ההופעה. הרכב המפואר שייך למארחו של גולן בארה"ב, חיים ועקנין, איש עסקים וישראלי לשעבר, שאף אירח אותו לארוחת שישי מסורתית.

"הוא מרגיש טוב ופותח דף חדש בחיים שלו, הכל לטובה", אמר עליו ועקנין בחיבה. עוד, חושף ועקנין את הרגלי הבילוי של אייל: "הוא לא יצא אתמול בלילה, ושמר את כל הכוחות להיום".

פורסם בקטגוריה גיא פינס, כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
679

מה דעתך?

עוד בגיא פינס