אייל גולן "השעה את עצמו" מהכוכב הבא

אייל גולן השעה את עצמו מ"הכוכב הבא" 

אייל גולן בשמועות

 אייל גולן בשמועות    צילום: צילום מסך

טלוויזיה |

עודכן 10:40 20/11/2013

הזמר אייל גולן שנחשד בקיום יחסי מין עם קטינה, השעה את השתתפותו כשופט בריאליטי הכשרונות "הכוכב הבא" של הזכיינית קשת. הזכיינית מסרה מטעמה כי תשעה גם את הפקת העונה הבאה של הריאליטי: "אייל גולן

קורא לך"

בהודעה שנתקבלה מטעם הזכיינית קשת נמסר כי אייל גולן השעה עצמו מתפקידו כשופט בתוכנית הכשרונות "הכוכב הבא".

 

גולן, החשוד בקיום יחסי מין עם קטינות, עוכב הבוקר (רביעי) לחקירה. יחד איתו נעצרו עוד שלושה חשודים במעורבות בפרשה, בהם אביו. "מדובר בשלב נוסף בחקירה, שנועד לבחון את המידע המודיעיני, בניסיון לאמת או להפריך את החשדות", מסרה מהמשטרה.

 

בהודעה שנתקבלה מטעם קשת נמסר:"בהתאם למדיניות קשת ולנוכח ההתפתחויות, אנחנו משעים את השתתפותו של אייל גולן כשופט ב'כוכב הבא', כמו כן משעים את הפקת העונה הבאה של התוכנית 'אייל גולן קורא לך'. החלטה זו נעשתה בתיאום עם אייל גולן ומנהליו אשר הודיעו על בקשתם זו הבוקר".

 

בזכיינית החלו להיערך כבר השבוע לאפשרות שגולן יזומן לחקירה, אך כל עוד זו לא התבצעה, המשיכו את העבודה עמו. לתוכנית ששודרה ביום ראשון האחרון  הוא הצטלם כרגיל, כשבתחילת התוכנית הוקרנה שקופית המתייחסת לנושא.

פורסם בקטגוריה הכוכב הבא כל הפרקים, כוכב נולד עונה 11, כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
854

תגובה אחת על אייל גולן "השעה את עצמו" מהכוכב הבא

  1. מאת התנתקות‏:

    מדיניות ופוליטיקה, 20:30

    הסכם ביניים או התנתקות 2?

    בתוך הליכוד גוברת המחאה נגד המהלך המתרקם של הסכם ביניים, שמשמעו הקמת מדינה פלשתינית תוך מסירת הריבונות ברוב שטחי יהודה ושומרון.

מה דעתך?

עוד בהכוכב הבא כל הפרקים