צפו: האחים האברכים מגיעים לכוכב הבא

צביקה הדר על האחים האברכים: "יש רגעים שהם מעבר למוזיקה"
"לוק יוצא דופן", "חיבור אמיץ" או "גימיק"? השופטים קצת התווכחו ביניהם אבל בסוף הסכימו: זה לא משנה במה הם מאמינים ובאיזו מידה, כשהאחים אריה וגיל גת שרים הם מפגינים מוזיקליות מדהימה. אתם גם התרשמתם מסיימון וגרפונקל האברכים והרמתם להם את המסך עם 89%, ואנחנו אומרים – תודה לאל. צפו בקטע המרגש
ספיר חבקין | הכוכב הבא

כשהאחים אריה וגיל גת נכנסו לחדר המיונים של "הכוכב הבא", השופטים לא נשארו אדישים: "וואו, זה לוק יוצא דופן אצלנו". השניים שהגיעו במקור מאילת וחזרו בתשובה לפני כ-16 שנים ("זה היה תהליך טבעי"), סיפרו לפאנל כי הם גדלו על מוזיקת הרוק הגדולה של הסיקסיטיז והסבנטיז ועד היום הם חיים ממנה.
סיימון וגרפונקל האברכים

בתום הביצוע שלהם במיונים השופטים התמוגגו: "הם מזכירים לי את סיימון וגרפונקל, ומבחינתי כל מקום שיש בו חיבור ואיחוד של העם שלנו זה מדהים", אמרה ריטה. צביקה קצת חשש שהשניים יתפסו כסוג של גימיק, אבל אייל הרגיע: "זה לא מעניין אם הם אברכים או חוזרים בתשובה, הם שרו ונהניתי".

הערב, במבחן המסך, הם המשיכו בקו של ריטה וביצעו את שירם המפורסם של סיימון וגרפונקל, "The Sound Of Silence". מה אתם אומרים, עולים על המקור?


"תחושת קתרזיס מדהימה"

אתם התרגשתם בדיוק כמו השופטים והרמתם את המסך לצמד המיוחד עם 89 אחוזים. רני רהב שכבר במיונים הודה להם על האומץ לבוא ולהשתתף בתכנית ("בקהילה שלכם בטח יזרקו עליכם אבנים"), התלהב שוב: "אתם דוגמא ומופת לכך שאפשר גם אחרת". גם ריטה לא יכלה להסתיר את ההתרגשות: "זה מחזה מרגש ואני רוצה שהם ילכו איתנו דרך ארוכה".

צביקה הדר התראיין מיד עם סיום התכנית ל"חי בלילה" ואמר: "יש רגעים שהם מעבר למוזיקה, מעבר לשירה רגילה, וזו הייתה תחושת קתרזיס מדהימה כשהמסך התרומם".

פורסם בקטגוריה הכוכב הבא כל הפרקים, כוכב נולד עונה 11, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
3,160

מה דעתך?

עוד בהכוכב הבא כל הפרקים