אושרת קוטלר משתגעת – מערוץ 10

אושרת קוטלר מערוץ 10 משתגעת

אושרת קוטלר משתגעת –  מערוץ 10

הרגע בו אושרת קוטלר נשברה ופרצה בבכי
התכנית "2 על 2", שמארחת את הדמויות הבולטות בערוץ שתיים בעשרים השנים האחרונות, תארח מחר את אושרת קוטלר: מהראיון הבלתי נשכח עם אחמד יאסין ועד הרגע ההוא בו לא הצליחה להחזיק את הדמעות בזמן שידור חי ("בתקופת הפיגועים רציתי למות"). הצצה ראשונה
נדב בורנשטיין | קשת | פורסם 09/01/14 17:37:03

"עד היום אני לא מבינה את זה, הרי זה שודר שנה אחרי האירוע. בדיעבד, אני יודעת שזו הייתה התמוטטות עצבים", נזכרת אושרת קוטלר ביום ההוא בו לא הצליחה לעצור את הדמעות ופרצה בבכי במהלך שידור חי ביום הזיכרון של שנת 2003.

התכנית "2 על 2", אשר מארחת בכל שבוע דמות בולטת אחרת בתולדות ערוץ 2 ונזכרת יחד איתה באירועים הבולטים במהלך 20 שנות פעילותה בערוץ. השבוע, מתארחת אושרת קוטלר, מי שמלווה את הערוץ משנותיו הראשונות, ועברה איתו מספר אירועים בלתי נשכחים כמו הריאיון עם שייח אחמד יאסין או המפגש הבלתי נשכח עם שר האוצר בזמנו, בייגה שוחט.
"אתה מחזיק שידור רק כי חייבים"

למרות כל הפסגות העיתונאיות בהן נגעה במהלך התקופה, קוטלר מגדירה את אותו השידור מיום הזיכרון כאחד הרגעים המרגשים בקריירה שלה, וזה שבו לא הצליחה לשמור על "מקצועיות" ופשוט נתנה לרגשותיה לפרוץ: "התכוננתי לזה לפני, כתבתי את דברי ההפניה וראיתי את התמונות. זו כנראה הייתה התמוטטות עצבים בעקבות אירועי האינתיפדה השנייה", היא נזכרת, "זה היה באפריל 2002, ומאז שנת אלפיים אני משדרת רק פיגועים, לפעמים פעמיים ביום, זה זוועה, אתה לא אומר כלום רק מחזיק שידור כי חייבים."

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,991

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת