איש קטלני לצפייה ישירה

איש קטלני צפייה ישירה
איש קטלני הסרט המלא
הסרט איש קטלני

NrnsPoster.jpg
שם במקור: No Retreat, No Surrender
בימוי: קורי יאן
הפקה: סי-יאן נג
תסריט: סי-יאן נג
קית'.וו סטראנג'ברג
קורי יאן
שחקנים ראשיים: קרט מק'קיניי
ז'אן קלוד ואן דאם
חברת הפצה: New World Pictures
הקרנת בכורה: 2 במאי 1986 (ארצות הברית)
משך הקרנה: 85 דקות
שפת הסרט: אנגלית
הכנסות: 4,662,137‏$
הסרט הבא בסדרה: No Retreat, No Surrender 2
דף הסרט ב-IMDb סרטים צפייה ישירהקובץ:NrnsPoster.jpg

איש קטלני (באנגלית: No Retreat, No Surrender, הופץ גם בשם Karate Tiger) הוא סרט קולנוע משנת 1986, בכיכובם של קרט מק'קיניי (בתפקיד ג'ייסון סטילוול) וז'אן קלוד ואן דאם (בתפקיד איוואן קרשנשקי).

זהו הסרט השני בו השתתף ואן דאם (בתפקיד משני) וההופעה הראשונה שלו בסרט שהוקרן בישראל. לסרט יצא סרט המשך בשנת 1987, "No Retreat, No Surrender 2", שלא הוקרן בישראל.
תקציר העלילה סרטים לצפייה ישירה

ג'ייסון סטילוול הוא תלמיד קראטה בבית ספר לקראטה בלוס אנג'לס אצל אביו, לילה אחד מגיע שליח של תאגיד פשע לאביו של ג'ייסון בבקשה להצטרף אליהם, הוא מסרב ושחקן הרכש של התאגיד, איוון קרשנשקי (ז'אן קלוד ואן דאם) שובר את רגלו של אביו של ג'ייסון, המשפחה עוברת לסיאטל שם לא מצליח ג'ייסון להשתלב בחברה, הוא מתחבר לרקדן ברייקדאנס אפרו אמריקאי שמראה לו את קברו של ברוס לי, בעקבות הצקות חוזרות ונשנות מגיע ג'ייסון לקברו של ברוס לי ומבקש את עזרתו למרבה הפתעתו ברוס לי נענה ורוחו מגיעה ומלמדת את ג'ייסון את סודות הקונג פו. ג'ייסון מתאמן ולבסוף מתמודד נגד איוון ומנצח אותו.
ביקורת

על הסרט נמחתה ביקורת שחלקו למעשה הוא חיקוי של רוקי וקרטה קיד.

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, סרטים לצפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
4,088

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת