גירל פאוור: הנשים הגדולות בתולדות "מעושרות"

גירל פאוור: הנשים הגדולות בתולדות "מעושרות"

הדפס

עודכן 13:37 20/05/2014

הדמויות במעושרות הן לא רק עשירות – הן בלתי נשכחות. אז מי הן הדובדבנים שבקוויאר שנחשבות לנשים הכי מיתולוגיות של כל הזמנים? רגע לפני שהעונה החדשה יוצאת לדרך, זה הזמן להיזכר

ביום חמישי הקרוב בשעה 21:00 תעלה לשידור בערוץ 10 העונה השלישית וחהדשה של "מעושרות" ובפעם הראשונה מדובר במשתתפות חדשות שלא ממשיכות מעונה הקודמת. לצד המעושרות החדשות יככב גם גבר בשם פליפי, שיהיה המעושר הראשון של התוכנית. על מנת להבין אילו טיפוסים נראה על המסך בקרוב, כדאי לחזור אחורה ולהיזכר מחדש במעושרות של העונות הקודמת – אולי נגלה שלכולם יש מכנה משותף נוסף פרט לכסף גדול בחשבון הבנק.

 

איך אפשר לשכוח את לאה שנירר מייסדת ה'פאן לי' שמאז הופעתה על המסך כולנו קצת אופטימיים יותר? מלכת הפילאטיס של הרצליה פיתוח שילדה בגיל 49 זוג תאומים היוותה השראה ומודל לחיקוי לכל האמהות טרוטות העיניים בג'ימבורי. "אני גם ספורטיבית, אני גם אלגנטית, החיים שלי נורא מעניינים", אנחנו איתך.

 

לאה שנירר, מייסדת ה"פאן לי"

לאה שנירר, מייסדת ה"פאן לי" צילום : יוהנס, יח"צ

ומה לגבי אתי דודאי, הצעירה בנשמה, שמאז שהתגרשה פרצה בה האומנות? המעושרת השנוייה במחלוקת, שיצרה הרבה אנטגוניזם נגדה בסדרה ולפעמים גם מחוץ לה, תמיד עשתה רק את מה שהיא רצתה. ואז, ביום בהיר אחד, הגרוש שלה נפטר לפתע והוריש לה ברוב נדיבותו חובות בסך 100 מיליון שקל, אך האם אישה כמו אתי דודאי תתמוטט? לא ולא, דודאי נעמדה על הרגליים האחוריות ועשתה מה שצריך לעשות.

 

אתי דודאי, עושה מה שצריך לעשות

אתי דודאי, עושה מה שצריך לעשות צילום : אלירן אביטל, יח"צ

ואיך אפשר בלי ג'ניפר סנוקל. השם אולי מצלצל מ"זוג מנצח" אבל בואו לא נשכח באיזה ריאליטי היא גדלה. סנוקל שהגיעה מקנדה הקרה, שקנתה לעצמה מכונת שיזוף בהתזה ולא צריכה טובות משום גנטיקה, שעשתה את המיליון דולר הראשונים שלה בגיל 23 בלבד. היא הייתה ילדה ששנאה את עצמה עד שהחליטה – to fake it until I make it" והחליטה לעזוב את הבית ולהצליח בכל מחיר, והיא הצליחה.

 

ג'ניפר סנוקל, עשתה את המיליון הראשון בגיל 23

ג'ניפר סנוקל, עשתה את המיליון הראשון בגיל 23 צילום : חשבון האינסטגרם של ג'ינפר סנוקל

ולעוד בלונדינית שלא חיה מהפה ליד – טלי ריקליס סיני. ריקליס סיני נישאה למיליארדר משולם ריקליס (היום בן 91) וחיה איתו בפרוייקט yoo. בזכות אהבתם הוא עשה עלייה ארצה, לאחר שחי בלוס אנג'לס 70 שנה אך למרות כל אהבתם החזקה, לא יכולנו להתעלם מהניצוצות המרגשים שעפו בין ריקליס לגרוש הלוהט, אריק סיני.

 

טלי ריקליס סיני, ניצוצות עם הגרוש אריק סיני

טלי ריקליס סיני, ניצוצות עם הגרוש אריק סיני צילום : בוצ'צ'ו

וכמובן אחרונה חביבה (לפעמים) המלכה האם, המעושרת ניקול ראידמן. ראידמן, רק בת 24 וכבר בעלת משרד פרסום מצליח ומפיקת אירועי ענק אקסלוסיביים בעיקר לאוליגרכים. ניקול תמיד נראית כאילו גזרו אותה ממגזין אופנה, לבושה במיטב המותגים ולא יודעת להגיד "לא" כשהיא רואה זוג נעליים בחנות. ראידמן מקבלת מה שהיא רוצה, ולגבי החלום שלאחר מותה כיכר המדינה תיקרא על שמה – ימים יגידו.

 

ראידמן, תמיד נראית כאילו גזרו אותה ממגזין אופנה

ראידמן, תמיד נראית כאילו גזרו אותה ממגזין אופנה צילום : חשבון האינסטגרם של ניקול ראידמן

פורסם בקטגוריה מעושרות 3, מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,919

מה דעתך?

עוד במעושרות 3