הגרסה החדשה של כוכב נולד

הגרסה החדשה של כוכב נולד
אסי עזר מתרגש להיכנס לנעליים של צביקה הדר

עדי הימלבלוי חושפת שהיה לה סרטן

במסיבת עיתונאים של שידורי קשת בערוץ 2 שבו נחשף הפורמט החדש של כוכב נולד, להלן הכוכב הבא, ראו על עזר עד כמה הוא מתרגש מהמעמד.

עזר, שתפקיד המנחה אינו זר לו בתור הסיידקיק הנאמן של ארז טל בשנים האחרונות באח הגדול, ינסה לעמוד כעת לבדו על במת המנחה ולעשות את מה שהיה בעשור האחרון תפקידו של צביקה הדר. למזלו של אסי, צביקה לא לגמרי נעלם מהתמונה אלא רק חוצה את הקווים לכיסא השופט, ויוכל אולי משם לתת לו פידבקים וטיפים להנחיה.

האתגר הגדול ביותר של עזר יהיה ללא ספק לשמור על הסדר הטוב וצל של סדר בתכנית. עם שופטים בסדר גודל שההפקה הביאה השנה לתכנית – ריטה, אייל גולן, רני רהב וצביקה הדר בעצמו

התוכניות המלאות |

עודכן 22:13 25/08/2013

אמא של לאון מהאח הגדול כוכבת ברשת, כתובות נאצה רוססו על קיר ביתם של המשפחה של לבנה, איך תראה הגרסה החדשה של כוכב נולד ותמונות ראשונות של נינט שמתחילה לחזור לשגרה בלי הטבעת

 הערב בתוכנית, חשיפה כואבת אך מעודדת. עדי הימלבלוי הצטלמה בשנה האחרונה לשתי סדרות והיא נראית זוהרת כתמיד אבל מטפחת מסביב לצווארה בשיא הקיץ מצביעה על כך שהסתירה בשנה האחרונה סוד גדול ומועקה גדולה: עדי גילתה סרטן בבלוטה בצוואר – וחייה התהפכו.

הגרסה החדשה של כוכב נולד
וגם חייהם של בני משפחתה של לבנה מהאח הגדול כבר בכלל לא אותו הדבר אחרי שהם קמו הבוקר לכתובות נאצה שרוססו על קיר ביתם. ופיינליסט אח גדול אחר שהחברים דווקא ארגנו עבורו מפגן תמיכה מרשים הוא לאון, ולמרות שלפאולינה היה הרבה מה לומר על מערכת היחסים העתידית אתו, מי שגנבה את ההצגה באירוע היא בכלל כוכבת הרשת הטרייה אלה שווברסקי. אמא של לאון.

עוד בתוכנית המלאה של "ערב טוב עם גיא פינס": איך תראה הגרסה החדשה של כוכב נולד, להלן "הכוכב הבא", שמוותרת על הצבעות אסמסים מיושנות לטובת אפליקציה נוצצת חדשה? והכול על כתב האישום שהוגש הבוקר נגד החבר הטוב לשעבר של ציון ברוך ובר רפאלי וכיצד נעלמו מציון שבע מאות אלף שקלים, ותמונות ראשונות של נינט שמתחילה לחזור לשגרה, גם בלי הטבעת.

צפו בתוכנית המלאה של "ערב טוב עם גיא פינס".

פורסם בקטגוריה גיא פינס, כוכב נולד עונה 11, מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,990

מה דעתך?

עוד בגיא פינס