החדשות

כל החדשות כל מה שמעניין

מעניין ברשת
למטה

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,376

6 תגובות על החדשות

 1. מאת החדשות של היום‏:

  הרב יורם אברג'ל
  בן 55, אב לחמישה, נתיבות. שווי: 35 מיליון שקל.

  הרב אברג'ל פרץ לתודעה לפני כ־20 שנה, כאשר הקים את הכולל הקטן שלו, ומאז התפתח בצורה מרשימה ביותר. כיום הוא נחשב לאחד מגדולי מחזירי התשובה באזור הדרום. הוא ראש מוסדות "רב פעלים", שבהם לומדים כמעט 2,000 אברכים בכוללים בבאר שבע ובנתיבות. בנוסף, יש לו רשת גני ילדים ובתי־ספר הפועלת באמצעות עמותות.
  הוא נוהג להתפלל בכולל הגדול שלו "קול רינה" שברחוב אבוחצירא בנתיבות, ולהעביר שיעורים במקומות שונים בארץ, בין היתר בבית הכנסת "שבת אחים״ בשכונה יא' בבאר שבע.
  מדי יום נוהגים מאות בני אדם להמתין לרב אברג'ל בסיום התפילה ולבקש ממנו ברכה ועצה. חלק גדול מחסידיו, בעיקר הנשים, נוהגים לשלוח אליו מכתבים ובהם שאלות ובקשות לברכות. מרבית התורמים שלו הם אנשי עסקים מקומיים, בעיקר קבלנים.

 2. מאת החדשות של היום‏:

  י. רובינשטיין בטוויטר: אין מקרה בעולם: למי שהתפלא על הטיפול המאסיבי של המשטרה בפרשייה הנוכחית, שיקבל את הנתון הבא: שמו של סגן ראש אגף החקירות הוא: חיים 'איפרגן'. לא טעיתם, מדובר בבן דודו של ה'רנטגן'.

 3. מאת החדשות של היום‏:

  זה היה היום (09,12,2013) אחרי נסיעה ארוכה על הקו האוטובוס הקבוע שלי, זה היה בסביבות שתים בלילה , זה היה אחרי שאני מסיים את העבודה ואומר שלום לחברים , נשארתי למשוחח עם הקולגה שלי שגם סיים כעת משמרת ,אנחנו מדברים על דא ועל אה (עם רגל אחת על האופנוע לכיון הבית),

  אני שומע לצידי קולות של סירנות ויללה חושב לתומי אולי עוד איזה מרדף בכביש 20 אילון,אני שואל בקשר הפנימי בגל את המוקד, האם ידוע על משהו חריג על כביש 20אילון ,אני מקבל תשובה שלילית, וכמובן אני לתומי ממשיך בשיחתי.

  כעבור עשר דקות אני שומע את הסירנה של האמבולנס מיבב לצידי , החלטתי לעלות על אופנועי (אפנולנס) שכל הציוד התיקני בו ולהצטרף במעקב אחר האמבולנס ,
  ובכאב בפינה לצד התחנה (סמוך לחניון) אני רואה את השוטרים המדהימים שלנו שכבר הספיקו לסגור נתיבים רק בכדי שיבוא גועל לסייע לפצוע…. אני רואה אותם מביטים בכעס על האמבולנס ,אני רואה אותם לא מבינים למה לקח למלאכים בכתום (לנוהג על האופנולנס) שמגיעים ראשונים כל כך הרבה זמן להגיע.
  חברים זה לא צחוק !! את ההמשך קשה לי לתאר אני רואה לפני רכב המרוסק שנפגש בגדר הבטחון ובתוכו יושב אדם פצוע בינוני ומעלה שמשווה לסיוע וצועק לכאבים ואף אחד לא יכול לסייע לו , ואני צועק בחיאת אני כונן מד"א (וגם כונן איחוד הצלה) למה נתקו אותי ממידע על התאונה הזאת הייתי יכול להגיע לתאונה כבר לפני 10 דקות ולהציל אותו .

  למה העונש הזה הוא על חשבון המסכנים והחולים ששוכבים וצועקים לעזרה ראשונה -הכי מהר שאפשר.

  בכאב
  כונן (חובש) איחוד הצלה
  (רשמי עדין במד"א ולכן מפחד להזדהות)

 4. מאת החדשות‏:

  🍹הוארך ב-8 יום מעצר שלום דומרני שנחשד בסחיטה🍹

 5. מאת החדשות‏:

  השניים הטיחו בנתניהו כי הפר את ההסכם הקואליציוני הנוגע למס' השרים, בכך שמינוי שר החוץ לא בא על חשבון שר אחר מישראל-ביתנו
  זאב קם | 10/11/2013 14:00
  במהלך ישיבת הממשלה שנערכה בצהריים (יום א'), התנהל עימות חריף בין ראש הממשלה נתניהו ובין יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט ויו"ר יש עתיד יאיר לפיד. הרקע לעימות הפוליטי נבע בעקבות אישור מינויו של ח"כ אביגדור ליברמן לתפקיד שר החוץ, מבלי ששר אחר מישראל-ביתנו יסיים את תפקידו על מנת לשמור על מספר השרים שנקבע בהסכם הקואליציוני.

  "שינוי של ההסכם הקואליציוני חייב להיות באמצעות הידברות", פנה שר הכלכלה בנט לראש הממשלה. "אם לא, אז אנו נראה בזה הפרה של ההסכם".

  בשלב זה הצטרף לוויכוח שר האוצר לפיד, פנה לנתניהו ואמר כי לא יכול להיות שמפרים הסכם קואליציוני בלי לתאם זאת מראש.

  השרים לפיד ובנט התייחסו בביקורתם גם לשאלת מינוי מחליפו של ליברמן לראשות ועדת החוץ והביטחון. בתגובה השיב נתניהו, כי מאז ומתמיד מינוי של יושבי ראש לוועדות מרכזיות בכנסת נעשה בתיאום עם ראש הממשלה. בתגובה העיר לפיד, כי "מה שהיה לא יהיה". את הוויכוח חתם נתניהו באמירה כי "מה שהיה כן יהיה".

  במהלך הדיון הבהירו לפיד ובנט כי הם אינם מתנגדים למינויו של ליברמן כשר חוץ אלא רק לעובדה שנעשו דברים בניגוד להסכם הקואליציוני ללא תיאום.

  מוקדם יותר, כאמור, אישרה הממשלה בישיבתה את מינויו של ליברמן לשר החוץ ומינויו יובא מחר לאישור הכנסת.

  וינשטיין: אין מניעה משפטית למינוי ליברמן
  בתוך כך, בתשובה לפניית התנועה למען איכות השלטון, שביקשה לבחון את מינויו של ליברמן לשר חוץ, קבע היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין כי "נוכח זיכויו של חבר הכנסת ליברמן ובשים לב למכלול נסיבות הענין, עמדת היועץ המשפטי לממשלה היא שאין מניעה משפטית למינוי של חבר הכנסת ליברמן לשר".

  וינשטיין הדגיש כי העמדה מתייחסת לצד המשפטי בלבד, ו"אין בה כדי להביע עמדה לגבי שאלות שמקומן להתברר בזירה הציבורית", וכי היועצת המשפטית למשרד ראש הממשלה צירפה לחוות הדעת המשפטית ביחס למינוי את הכרעת הדין כדי שהשרים יוכלו לשקול את הנושא בקבלת ההחלטות.

  השופטים זיכו את ליברמן פה אחד בפרשת מינוי השגריר, אך מתחו ביקורת על התנהגותו "ככל שהמעשים אינם ראויים, אינם מוסריים ואינם עומדים בסטנדרט המצופה מאיש ציבור, ודאי במעמד כה בכיר של שר בממשלת ישראל, נותן ספק סביר, ואף למעלה מכך, האם מעשים אלה עולים כדי עבירה פלילית", נכתב בהכרעת הדין

 6. מאת ההפגנה בצומת מרן‏:

  קו החשיפות: ההפגנה בצומת סנהדריה יצאה מכלל שליטה, 12 עצורים. מרדפים בין המצבות בבית העלמין סנהדריה אחר משליכי האבנים, מכתזית משטרתית במקום בנסיון לפזר את המפגינים.

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת