הכל על המעצרים בסמינר רמתי

image
הצו של העירייה

הפרטים:

ראשוני .כח משטרה כרגע ליד ביתו של הרב רמתי
משטרת ישראל מלווה את הורי הבנות בסמינר אהרון רמתי בשכונת סנהדריה בירושלים בביקורם הראשון אחרי הסערה חפני כשבועיים ההורים מלווים בכוחת משטרה גדולים ובליווי עורכי דין
חשיפה: המשטרה פשטה על מוסד הרב רמתי

נכתב ע"י Maverick | בתאריך 09:30 03/05

אחרי שנים של תלונות והפגנות מצד הורים שבנותיהן נמצאות במוסד של הרב אהרון רמתי – המדינה התעוררה והבוקר צוות גדול של שוטרים מלווים בעובדות סוציאליות נכנסו למדרשה.

תושבי סנהדריה התעוררו הבוקר להמולה גדולה בלב השכונה: המשטרה, מלווה בכוחות מג"ב ובצוות נרחב של עובדות סוציאליות – נכנסו למדרשה הסגורה של הרב אהרון רמתי.

הפשיטה על מדרשת הרב

הפשיטה באה לאחר חודשים רבים של מחאות והפגנות מצד הורים שבנותיהן נמצאות במדרשה ולמעשה ניתקו קשר עם משפחתן. הפשיטה נערכת מספר ימים לאחר שמשרד הבריאות מצא כי התנאים במקום מחפירים, ואף הורה לסגור את המטבח – כפי שמפרסם mynet.

העובדות הסוציאליות של עיריית ירושלים שוחחו היום (יום א') עם בנות המדרשה והסבירו להן כי התהליך שעובר על המדרשה מזיק להן. כמו כן, נשות המקצוע משכנעות את הבנות לצאת משם ולקבל טיפול ראוי.

המדרשה של הרב רמתי פועלת מזה כמה שנים בלב שכונת סנהדריה. כיום נמצאים בה כ-70 בנות, החיות בתנאי פנימייה. על פי טענות ההורים של אותן בנות, מדובר במעין כת.

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4652989,00.html

דוה"מ (י-ם)אסי:
מבצע אכיפה משולב בהובלת משטרת ירושלים בחשד לפעילות בלתי חוקית במדרשת 'באר מרים'.

במהלך החודשים האחרונים מתנהלת חקירה ביחידת ההונאה במשטרת ירושלים בעניין מדרשת 'באר מרים' וזאת בעקבות תלונות שהוגשו שעניינן חשד לביצוע עבירות פליליות וכלכליות במקום.

במשטרת ירושלים הוחלט על הקמת צח"מ ביחידת ההונאה המחוזית לו שותפים כלל גורמי הטיפול והאכיפה וכן נציגי העיריה ובמסגרתו נבדקים חשדות לעבירות פליליות,כלכליות, וכן בתחום הרווחה,בטיחות, בריאות הציבור ועמידה בתקני משרד החינוך.

במסגרת הצח"מ ועפי צו של בית המשפט הגיעו הבוקר צוות החקירה בהובלת ר׳ יחידת ההונאה של משטרת ירושלים, רפ״ק אייזיק סימון, יחד עם כלל הגורמים השותפים לפעילות למבנה המדרשה ולמבנים השייכים למדרשה.

כאמור לצוות התלוו נציגי כלל גופי החירום בהם כב״ה, רשות הגז, נציגי חקירות מס הכנסה ירושלים, ביטוח לאומי, משרד הבריאות,משרד הרווחה,רשות האכיפה והגביה במשרד המשפטים וכן גורמי העירייה. במהלכו ביצע כל אחד מהגורמים במקביל חיפוש ובדיקה כנגד עבירות שבתחומו.

מבדיקה של חברת הגז עלה כי במקום חיבור גז פיראטי.
חברת הגז מנתקת ברגעים אלו את בלוני הגז למען בטחון דיירי הבית והמבנים הסמוכים.

חוקרי ההונאה תפסו ממצאים בדירות שאליהן נכנסו
ועיכבו עד כה לחקירה 6 בגירות החשודות בקבלת דבר במרמה.

אהרון רמתי לא אותר במקום והמשטרה פועלת לאיתורו.
בידי המשטרה צו מעצר כנגדו וכן הוצא כנגדו צו עיכוב יציאה מהארץ, המשטרה כאמור פועלת לאיתורו ומעצרו וקוראת לו להגיע לחקירה ביחידת ההונאה של משטרת ירושלים.

פעילות זו הינה נדבך נוסף וחשוב במסגרת המאבק הנחוש המקצועי והבלתי מתפשר של משטרת מחוז ירושלים בשיתוף כלל גופי האכיפה והטיפול תוך מיצוי כלל כלי האכיפה העומדים לרשותה.
עיריית ירושלים רוצה לתת כרגע צו סגירה למבנה לפני דק' אחדות הוחרמו בלוני הגז של הסמינר נציגי יד לאחים זועמים על חוקרי המשטרה במקום

 
י-ם: פשיטה על מדרשת הרב רמתי עקב תלונות על ניהול כת

פורסם: 03/05/2015 10:25
משטרת ירושלים פשטה על מדרשת "באר מרים" של הרב אהרון רמתי בשכונת סנהדריה בעיר, שבה לומדות עשרות תלמידות, בעקבות טענות של הורים על כך שהרב מנהל כת במקום.

הפשיטה על המדרשה היא חלק מחקירה שמתנהלת בימים אלה נגד הרב. למקום הגיעו גם עובדות סוציאליות של עיריית ירושלים שהציעו סיוע לתלמידות.

(רועי ינובסקי)
הדס שטייף בגלצ: רמתי נמלט
רמתי נעצר
במאור חיים
(בנצי ליזרוביץ קול חי*: )
דוה״מ י-ם אסי:
חוקרי ובלשי יחידת ההונאה של משטרת ירושלים עצרו את אהרון רמתי והוא בדרכו לחקירה במשרדי ההונאה.
בנוסף לרמתי,כעת 6 עצורים

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
875

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת