חדשות היום בקצרה – מבזקים

דוברת מחלקת המדינה האמריקאית ג'ן סאקי אמרה אמש בתדרוך לכתבים כי ארה"ב דורשת מישראל לקיים את התחייבויותיה לשחרור הפעימה הרביעית של המחבלים.
עיריית דימונה דורשת מהכור הגרעיני למעלה מ60 מליון ש"ח השל חובות ארנונה
בהתארגנות חילונית של "ישראל חופשית" נקראים צעירים חילונים להחרים את מתחם הסינמה סיטי החדש בירושלים בשל סגירתו בשבתות.
שר בכיר בממשלה צוטט הבןקר בגלי צה"ל בביקורת קשה על התנהלות ארה"ב בנושא אוקראינה. לדברי השר בכיר ההתנהלות הכושלת של ארה"ב בפרשת האי קרים מוכיחה כי אין לנו על מי לסמוך, "אסור שישראל תהיה אוקראינה" אמר השר.
חברת אלבר מוטו בחרה באופנובנק רוני ליבוביץ כפרזנטור בקמפיין פרסומות שיושק בקרוב. רוני ליבוביץ ביצע בשנות ה80 וה90 21 מעשי שוד של סניפי בנקים. הוא הורשע ונידון ל14 שנות מעשר ושוחרר בניכוי שליש לאחר שריצה 8 שנות מאסר.
כוח צה"ל חשף בשעות הבוקר פצמ"ר, נשק ציד לראיית לילה, רימון הלם, קסדה, 15 כדורי גומי ונעליים צבאיות בבית רימא בנוסף, במהלך הלילה עצרו כוחות צה"ל ביהודה ושומרון 9 מבוקשים. המבוקשים הועברו לחקירת כוחות הביטחון.
ח"כ צחי הנגבי בראיון לאבי בלום שיפורסם מחר בקו עיתונות: "נתניהו מתנגד לחלוקת העיר בית שמש. הצלחת אבוטבול בתפקיד תוכיח שאפשר לחיות בדו-קיום חרדי-חילוני".
המודיע:תחקיר מיוחד על ייקור הדגים לקראת פסח, עם מכתב מאת הרב שמואל לייזר שטרן הקורא השנה שלא לקנות דגים לחג בשל 'יוקר השער'
צה"ל מתגבר את גזרת הר דוב במשוריינים
אמצעי לחימה נמצאו בחיפוש שנערך על ידי בלשי תחנת משטרת רחובות, בבית במושב גאליה שבשפלה. בפשיטה נתפסו 11 רימונים מסוגים שונים, מחסניות M-16, מחסניות לאקדח ומספר רב של כדורים. שני חשודים עוכבו לחקירה. אחד מהם נעצר והשני שוחרר בתנאים מגבילים.
שוטרי תחנת תל אביב צפון עצרו שלושה נערים בני 13 בחשד כי לפני כחצי שנה הם פרצו לכמה בתי כנסת ולדירות בצפון העיר. על פי החשד הנערים גנבו כסף מזומן, מוצרים ורכוש נוסף. כמו כן אחד מהנערים חשוד כי ביצע מעשה מגונה בבעלת בית שאליו פרץ. השלושה הובאו לבית משפט השלום בעיר והועברו למעצר בית.
בית משפט השלום באילת האריך בשישה ימים את מעצרם של שניים מהחשודים ברצח גבר בן 25, שנדקר למוות לפני שלושה ימים בכניסה לבניין לבעיר. דיון בהארכת מעצרו של החשוד השלישי יתקיים בהמשך היום.
בד"ה הרב יודל מייזליש זצ"ל מלונדון

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
677

תגובה אחת על חדשות היום בקצרה – מבזקים

  1. מאת מעניין‏:

    חדשותתת

    http://kolmeanien.co.il/forumdisplay.php?fid=12

    מתעדכן 24 שעות. כנסו.

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת