ישראל בר און תובע: "כוכב נולד הרסו לי את החיים"

פרשת בר און
ישראל בר און תובע: "כוכב נולד הרסו לי את החיים"

זוכה כוכב נולד ישראל בר און תובע ממפיקי התוכנית, הזכיינית קשת והפסיכיאטר אילן רבינוביץ' מיליון וחצי ש"ח. נשמע מוכר?

בית המשפט יצטרך להתמודד עם השאלה מהי מידת האחריות של ערוץ טלוויזיה וחברת הפקה כלפי מתמודד ריאליטי שטוען שההשתתפות שלו בתוכנית גרמה לו נזק בלתי הפיך.

ישראל בר און תובע היום מיליון וחצי שקלים פיצויים מחברת ההפקות "טדי", טמירה ירדני, הפסיכיאטר ד"ר אילן רבינוביץ ושידורי קשת על נזקים נפשיים שנגרמו לו.

לכוכב נולד הגיע בר און בן 19, לתביעה היום הוא מגיע 5 שנים אחרי "לקח לי זמן לתבוע אותם כי לא הבנתי מה עשו לי". לטענת התביעה, סימנים ראושנים למשבר ניתן היה לראות כבר בתוכנית כשסמוך לחצי הגמר ביקש בר און לפרוש, רק אחרי שטמירה ירדני שכנעה אותו להישאר כי הוא הולך לנצח בגמר ו"חבל לאבד את ההזדמנות כי הוא הולך לקבל כסף רב".

שנתיים אחרי הזכייה פנה בר און לפסיכיאטר אילן רבינוביץ בהמלצתה של טמירה ירדני. כבר בפגישה הראשונה דאג רבינוביץ' שבר און יתחיל לקבל תרופות, "אחרי 10 דקות הוא טען שאני צריך לקבל זריקה כלשהי, עמד ככה עם המזרק ונתן לי אותה בישבן".

כתב התביעה טוען ש"ד"ר רבינוביץ הלעיט את גופו של התובע תרופות מסוגים שונים כפי שיפורט להלן , במינונים ותדירות גבוהה אשר ברובם אין להם ולבעיותיו כפי שהיו לתובע כל קשר. בין התרופות אותן ציוות ד"ר רבינוביץ' על התובע לקחת: ציפרלקס, ולבוטרין, אפקסרון, XR , קונצרטה, טופוקרס, אינווגה ותרופות נוספות".

"הייתי זומבי" אומר בר און, "הייתי עצור, עד היום אני מרגיש שהמעגל הכימיקלי של המוח שלי נדפק בגלל זה, משהו בלתי הפיך".

בר און הפסיק להתפרנס ממוזיקה, חזר לברמן בבאר שבע וכעת הוא מנסה להתחיל מחדש עם קליפ שמתאר את חוויותיו מאותה תקופה קשה.

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
868

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת