למה יונית לוי סירבה לדווח על נינט ויהודה?

למה יונית לוי סירבה לדווח על נינט ויהודה?

הרדנים של ביונסה מפתיעים אותה בריקוד ההארלם שייק במהלך הופעה, דוד דאור משיק תערוכת ציורים ושירי מיימון והראל סקעת יככבו במחזמר "אלדין"

 

הערב, כולם רוצים חלק מהפרידה – חברת ההלבשה התחתונה הקדימה את הקמפיין הבא, נינט כבר מבשלת בו לגבר אחר, קופות החולים שלחו עצות התגברות על פרידה, אלפי דיונים ברשת תוך יממה, רק יונית שנלחמת בפאפרצי בחיים- התעלמה אבל האם לונדון וקירשנבאום מצאו את הסיבה לפרידה?

וגם הערב, מי עושה לנינט קניות בעוד היא סגורה בדירה ולמה במשפחה של יהודה כבר מחפשים את הדבר הבא? וגם, הדייר האחרון מבית האח שראה את הארץ המבוטחת ורגע לפני הודח, על מה הוא קיבל אמש עדכון ראשון ביציאה? היינו בלילה הארוך בו נסגרה חמישיית הגמר והמודחים מתענגים על הנקמה.

עוד הערב, שירי מיימון והראל סקעת מקלקלים יחסים מול המצלמה, שניהם יככבו בהצגה "אלדין" לחנוכה ואיך ישתלב יצפאן בחבורה? פלוס, חדשות האוכל – מי רוצה לנגב גלידה כמו בחומוסיה? השף פיני חוזר לחצר ואנשי הסדרה "כתום זה השחור החדש"גאים להציג את מתכוני בית הכלא המלאים.

ואז, בלונדון היסטריה, להקת בנים אחת, סרט תיעודי ו-70 אלף מעריצות צורחות וגם, דוד דאור משיק תערוכת ציורים חדשה בנוכחות האזרח מספר 1 והרבה אוויר בריאות.

צפו בתוכנית המלאה של "ערב טוב עם גיא פינס".

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,225

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת