מבזקי חדשות ובחירות

מחר בשעה תשע בבוקר בבית המשפט העליון נגיע  חברי עוצמה יהודית למחות נגד המחבלת חנין זועבי שהגישה עתירה לבגצ.

מוקד עדכוני יו"ש: אביר לילה ג' בתקוע. חשד לחדירה של שניים מכיוון חרמלה

דיווח פלסטיני

התאספות של חיילים ישראלים בליווי דחפורים סמוך לעיסוואיה שבירושלים.

צב"מ

פיגוע ב770 בניו יורק. כושי פרץ לבית חב"ד ודקר שני תלמידים. שניהם במצב בינוני. היורה נוטרל. לא ידוע מצבו.

דיווח ערבי : תחילת הריסות מבנים בעיסוואיה. צב"מ

פיגוע ב770 בניו יורק. כושי פרץ לבית חב"ד ודקר שני תלמידים. שניהם במצב בינוני. היורה נוטרל. לא ידוע מצבו.

הדקור. לוי יצחק רוזנבלט מביתר עילית

הבחור ישב ליד בימת ההתוועדויות. כושי נכנס עם סכין ביד. צעקו עליו להוריד את הסכין. התקרב ללוי רוזנבלט ודקר אותו בצוואר. הוא ברח ואיבד הרבה דם. בינתיים הגיע שוטר מפינת הרחוב ואמר לכושי להוריד את הסכין. הכושי לא הוריד והשוטר ירה בו יריה אחת בבטן. הכושי איבד הכרה.

השר לשעבר עמיר פרץ הביע הבוקר ספקנות לנוכח כוונות ראש הממשלה בנימין נתניהו להציע מע"מ 0 על מוצרי יסוד.

דרס למוות וברח: שחקן הפועל ת"א חטאב עוביידה נעצר

 

הכדורגלן חשוד שדרס למוות הולך רגל בן 39 בכפר ריינה שליד נצרת – ונמלט. הוא הסגיר את עצמו למשטרה כמה שעות לאחר מכן

 

כדורגל הפועל תל אביב חטאב עוביידה חשוד שדרס אמש (יום ב') למוות הולך רגל בצפון. על פי החשד, עוביידה בן ה-22 פגע בנאיף אשקר, בן 39 מהכפר ריינה שבאזור נצרת, ברח והסגיר עצמו למשטרה רק לאחר כמה שעות.

 

התאונה אירעה בכביש 79, בין עילוט לצומת הזכוכית בנצרת. צוות מד"א פינה את הולך הרגל במצב אנוש לבית החולים העמק בעפולה, ושם נקבע מותו. קרובי משפחתו של ההרוג סיפרו כי "הוא יוצא כל יום עם רכבו לעבודה וחונה קרוב למקום התאונה. משם הוא ממשיך לעבודה ברכב אחר. הוא נדרס בדרך חזרה".

 

-Aבראיון לערוץ 10 אמר פרץ כי העלה את אותה ההצעה בדיון בממשלה ונתקל בהתנגדות עיקשת של נתניהו. "כנראה מדובר בתעלול בחירות, ואחריו נתניהו יחזור לעצמו. מצד שני, אם מערכת בחירות תוביל לכך שיהיה סל קיום מינימלי בישראל – אולי הרווחנו משהו".

ברוך ה'  מצב הבחור שנדקר ב770 טוב ומגודר כפצוע קל ביותר , חתך קל באזור האוזן במקומות בהם יש נימי דם רבים ולכן הרושם הראשוני היה של פציעה קשה יותר. כך קיבלתי מדוד הבחור ששוחח עם אנשי הצלה שנכחו במקום ועם אם הבחור ששוחחה איתו בביה"ר.

דרמה בקרית גת: כל בתי הספר העיר קבלו הנחיה לנעול את השערים, מחשש של 2 מחבלים שמסתובבים בעיר. זהותם ידועה לכוחות.

יושב ראש הכנסת, יולי אדלשטיין מהליכוד, מגיב לפרישתה של השרה לימור לבנת מהחיים הפוליטיים ואומר "ריבוי הפרישות מהמפלגה לא מעיד על קריסה", אדלשטיין דיבר ב"בוקר טוב ישראל" עם אסף ליברמן: "הרשימה הזאת היא רשימה של אנשים מאוד מכובדים, חלק פרשו מהחיים הפוליטים, חלק פרשו זמנית, חלק לא פרשו – פשוט לא נבחרו. אני אף פעם, בשום סיטואציה, לא בעד ההתנהגות הידועה: 'אה, לא נבחרתי, זאת אומרת שאני בסדר והמפלגה לא'. במפלגה צריך גם לדעת להבחר".

‏אבי לוזון בגל"צ: אם אקבל תפקיד ביצועי אשמח, אבל לא אהיה חבר כנסת. זה לא מעניין אותי. בינתיים אין עוד שום דבר, רק אמרתי שאני תומך בכחלון

ליצמן למוטי לביא: בבחירות הקודמות ההתערבות שלי בבני תורה הביאה לדגל את המנדט השלישי. גם היום אני מדבר עם נציגי בני תורה

הדקירה במרכז חב"ד בניו יורק על רקע לאומני: הדוקר צעק kill the jewish

ב3 לפנות בוקר הגיעו שוטרי יסמ ומגב לביתו של יואליש קרויס קמבץ העדה החרדית לעצור את בנו בחשד שתקף בשבוע שעבר את רב משטרת ירושלים הרב חרלפ לאחר שלא נמצא עזבו את הבית כשאחד מהם נשמע מסנן הם ישנים כמו כלבים. מה שהם לא יודעים שמלפני חודש כשהתחצף בנו  להרב קופשיץ אביו לא נותן לו לישון בבית עד שהוא יפייס אותו.

דיווח ערבי: כוחות ביטחון גדולים בליווי דחפורים בכלים הנדסיים נכנסו לעיסוואיה בשעה זו. כההנ לבצע הריסת מיבנים לא חוקים. נמסר מעדויות מקומיות על תחילת הרס של חנויות ומגרשי ברזל פירטים עוד דווח על עימותים במקום

בוקר טוב חברים!

 

הרב לאו לכץ: מנע חילול שבת בתחבורה ציבוריתהרב הראשי במכתב לשר התחבורה: "רמיסת השבת בריש חוצות ע"י התחבורה הציבורית טעונה תיקון".

 

 

פרסום ראשון: ראש עיריית חיפה יונה יהב יעמוד בראש מטה הבחירות של משה כחלון בצפון.

 

 

בית המשפט העליון דן הבוקר (שלישי) בעתירה של ח"כ חנין זועבי נגד ועדת האתיקה של הכנסת בבקשה לבטל את הרחקתה לחצי שנה מדיוני המליאה ומוועדות הכנסת. ח"כ דני דנון אמר בפתח הדיון כי "לא מספיק להרחיק את זועבי מהמליאה, צריך להרחיק אותה מכנסת ישראל.

 

 

ח"כ זבולון כלפה סיפר על צעדיו הקרובים בכנסת וטען כי בניגוד לדיווחים הרב אלי בן דהן לא יתמודד בפריימריז של מפלגת הבית היהודי.

 

 

סוכל ניסיון פיגוע ליד תקוע, שני פלסטינים נעצרו עם סכינים לגופם.

 

 

כביש 721, בין כביש 4 לצומת דמון, נסגר לתנועה וייפתח סמוך לשעה 16:00. הכביש נסגר בשל טקס האזכרה השנתי לחללי אסון השריפה בכרמל שיתקיים בצהריים באנדרטה ב"עיקול המוות".

 

 

בית הדין האזורי לעבודה בחיפה הרשיע את חברת "מרכז הורים נהריה" בע"מ, בעבירות על חוק הגנת השכר וגזר על החברה קנס פלילי בסך 120,000 ₪.

 

 

מנלי קבוצות: צרפו את המס' 052-641-6048-הרובוט המעדכן.

 

עדכונים שוטפים מכל המתרחש…חייגו…

 

0522-4300-87-מס' החדש הפתוח לקומה הכשרה.

שר הביטחון משה בוגי יעלון אמר בפתח דבריו בועדת החוץ והביטחון של הכנסת כי יש רגיעה בגל הטרור וההסלמה הביטחונית ביו"ש ובירושלים אולם לדבריו "לא בטוח שהמצב הזה ימשך. יש לחץ של ארגונים איסלמיים מבחוץ, בדגש על החמאס, כדי לחמם את האזור ואנו פועלים לסכל התארגניות טרור המופעלות מטורקיה ומעזה. גם גל פיגועי היחיד נרגע אך איננו בטוחים שזה המצב".

דיווח ערבי: כוחות ביטחון גדולים בליווי דחפורים בכלים הנדסיים נכנסו לעיסוואיה בשעה זו. כההנ לבצע הריסת מיבנים לא חוקים. נמסר מעדויות מקומיות על תחילת הרס של חנויות ומגרשי ברזל פיראטים עוד דווח על עימותים במקום

כוחות הביטחון סיכלו פיגוע דקירה בתקוע ועצרו שני פלסטינים. אין נפגעים. השניים הגיעו ליישוב, וברשותו של אחד מהם היה סכין. בודקים אם הפלסטינים הם השניים שמחפשים אחריהם מאז סוף השבוע בעקבות מידע שהגיע מהפלסטינים בחברון על כוונה לעשות פיגוע. אחד מהם הוא קרוב משפחתו של המחבל עאמר אבו עיישה, אחד מרוצחי שלושת הנערים בגוש עציון בחודש יוני.

העיתון הערבי רב המוניטין היוצא לאור בלונדון – "א-שרק אלאוסאט" מדווח מפי גורמים ביטחוניים בכירים בצבא סוריה כי שיירות הנשק שהותקפו על ידי ישראל ושהיו בדרכם לשטחי החיזבאללה בצפון לבנון השתמשו בנתיבי הברחה לא מקובלים ולמעשה התנהלו בדרכים הרחוקים כ-40 ק"מ מנתיבי הברחת הנשק המקובלים בין סוריה לחיזבאללה.לדברי העיתון המטרות שהותקפו באזור דימאס היו תחת שליטה דיויזיה 4 של צבא סוריה שמפקדה הוא מאהר אסד-אחיו של נשיא סוריה.למעשה כל האזור המותקף ידוע בסוריה כשטח צבאי סגור ותקיפתן לא סכנה אזרחים אקראיים בשטח.דרכי ההברחה החדשים שנעשו בהם שימוש בימים האחרונים נמצאים להערכת החיזבאללה הרחק מהשגחתה הצמודה של ישראל המקבלת נידע על דרכים אלו רק מאצעי איסוף עיליים כמו מטוסים או מזל"טים או לווייני ריגול.

מהומה בבית המשפט העליון לאחר הדיון בהחלטה להרחיק את המחבלת חנין זועבי לחצי שנה ממליאת הכנסת על סמך אמירות קיצוניות. פעילי ימין שפויים, בהם איתמר בן גביר וברוך מרזל, פנו לזועבי והטיחו בה: "את מחבלת, לכי לסוריה".

במקום התפתחה מהומה ודחיפות בין הפעילים השפויים לח"כים ערבים שנכחו בדיון. המאבטחים הפרידו בין הצדדים.

כולנו בוחרים עוצמה יהודית

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,063

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת