מכתב אישי לאייל גולן

ה"אייל גולן היקר-
אז נכון שהכל בגדר 'שמועות' בין אם זה שהעלמת 'מיליון או דולר' לבין זה ששכבת עם 'נערה', מה שבטוח שעשית 'ים של טעויות'. כמובן שלא מצפים שתגיד 'זה אני' , ויש עוד 'מי שמאמין' שזה הכל סתם. אבל זה הזמן לשים את 'הלב על השולחן' ולהגיד שאתה 'מצטער' , ולנסות לתקן את ה 'תמונה השבורה' שנוצרה לגבי אופייך. יש מאחוריך 'אוקיינוס' של מעריצים ומעריצות שמתמוגגים מכל 'מנגינה' של שיריך המצויינים. אז קח לך פסק זמן מכל ה 'ג'ונגל' שנוצר עכשיו ותמצא 'דרך לחיים' טובים יותר ו-'אושר אמיתי'. תחזור להיות אותו אייל שהגשים את 'כל החלומות' והפך לזמר מספר 1 בארץ!"

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,138

תגובה אחת על מכתב אישי לאייל גולן

 1. מאת שירי‏:

  ביום שישי בצהרי היום הגיעו צוות צלמים של ערוץ 2 לכיכר רסידו ברחוב נהר הירדן פינת הרצוג בבית שמש .

  צוות הצלמים הגיעו מצוידים עם זוג חילונים כשהאשה לבושה בפריצות בהתאם לשכונה החרדית בבית שמש, צוות התקשורת בשיחה עם תושבים במקום סיפרו צוות הצלמים שהם מכינים כתבה שתקרא 'המערכת' בערוץ 2 ולטענתו זה לטובת הציבור החרדי שהם רוצים להראות שחייבים לבנות ערים נפרדים לחרדים כי החילונים והחרדים לא יכולים לחיות בדו קיום ולא מסתדרים בעיר אחת.
  כעת אחרי שהם הסתובבות כאן כמעט שעה וחיכו שמישהו יצעק עליה ולא הלך להם הם עלו עכשיו על אוטובוס מהדרין קו 11 לכיוון רמת בית שמש והיא התישבה בספסל הקידמי, עכשיו הם מחכים לפרובוקציה על האוטובוס וגם זה לא הגיע, תושבים ניסו להסביר לצוות הצלמים שרק קומץ מצומצם הם אנשי פרובוקציות שיעוררו פרובוקציה בעקבות אי הצניעות של הציבור החילוני אבל לעומת זאת לכל הציבור החרדי זה יפריע אבל הם אופטימיים מאוד ולא יתנהגו באלימות,

  תושב חרדי מהשכונה בשיחה לאתר:
  עקבתי אחריהם כל הדרך;
  אז ככה זה היה הסיפור להיום, בשעות הצהריים הגיעו צוות צילום של ערוץ 2 לרחוב נהר הירדן 6 בעיר כדי לחולל פרובוקציה הם טוענים שהם עורכים סרט/סידרה בשם המערכת שאמור כביכול לשרת את הציבור החרדי אבל משום מה הם הגיעו עם אשה פרוצה משכונת שיינפלד בעיר (השם שמור במערכת) וחיכו כשעתיים במקום וצילמו עוברי אורח שאולי יעלה להם בחכה איזה חרדי יוצא דופן שיירק או יצעק עליה בעקבות שהיא הלכה בלבוש שאינו הולם את אופי השכונה אבל למרבה צערם זה לא קרה, אח״כ הם עברו לצעד מס׳ 2 הם עלו לאוטובוס קו 11 שהוא קו מהדרין צוות הצלמים התיישבו באמצע האוטובוס והזוג התיישבו מקדימה כל הדרך עד לנחל דולב 31 שם הם ירדו אבל גם כאן לאכזבתם זה לא עבד אף אחד לא העיר לה אפילו לא ניסו להגיב לה, מה לעשות עוברים לצעד מספר 3 עוצרים בנהר הירדן מול מס׳ 48 ומראיינים את הבחורה במשך כרבע שעה נו אולי זה יגיע לא זה לא קורה זהו הם הולכים להתקפל סוגרים את המצלמה והולכים להכנס לרכב באכזבה ולעזוב את האזור, אבל הנה זה קורה יוצא איזה בעל תשובה שרק לפני שנה הוא היה חילוני והתגורר באזור החילוני בעיר ועבר להתגורר בתוככי השכונה החרדית בעיר וזורק עליהם ביצה שכמובן לא הספיקו לצלם את זה, כמובן שלא יהיה לכם ספק שמכל השעות האלו אחרי עריכות חוזרות ונשנות ישדרו רק את החלק הרע והעורך גם לא הכחיש לי את זה .

  מניסיון לבדוק את האינטרסים של צוות הצלמים הגיע שוב ושוב השמועות שאלי כהן המועמד המפסיד לראשות העיר יגיש עתירה בימים הקרובים לבג״ץ בכדי לחלק את העיר בית שמש הוותיקה והחילונית מהקריות והרמות החרדים החדשים הניספחים לעיר,
  האם אכן עלה בידיהם ראיה מספקת שיוכלו לשכנע את שופטי הבג״ץ שאכן חילוני וותיק לא יכול להסתובב בשכונות החרדיות והצעירות או שהניסיון לעורר מהומות לא הצליח והם יצטרכו לנסות שוב,(הפיתרון היחיד זה אם יביאו זוג שהרשה תלך בפריצות גרועה אזי כמובן שהפיוז החרדי ישתחרר, האם אכן זה יהיה הצעד המטורף הבא? ימים יגידו! )

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת