מצב האומה חוזרים בספיישל לכבוד ראש השנה. התגעגתם?

קרוב לשנה מאז שהם ירדו מהמסך בעונה האחרונה שלהם, והנה שוב הם חוזרים. צוות מצב האומה התאחד לתכנית חגיגית מיוחדת לכבוד השנה החדשה עם כמה אורחים מוכרים

בשני הקרוב, בשעה 9, צוות מצב האומה יחזרו למסך בפרק חגיגי במיוחד לכבוד השנה חדשה. בנוסף לליאור שליין, גורי אלפי, עינב ואורנה יצטרפו לצילומים כמה קומיקאים מוכרים נוספים, בין השאר זו היא ליאת הר לב, אותה יצא לנו לראות מצטרפת לעונה האחרונה של ארץ נהדרת, וכעת עוברת באופן חד פעמי לשידור בזכיינית רשת לטובת צילומי פרק הספיישל של מצב האומה. בנוסף, גם דביר בנדק, עידו רוזנבלום וטל פרידמן לקחו חלק בצילומי פרק הספיישל של ראש השנה.

מצב האומה כל הפרקים למטה

עם ליאת הר-לב, דביר בנדק, עידו רוזנבלום, טל פרידמן ואורחים מיוחדים נוספים!

תגובת שליין: "אנחנו מוקפים בדאעש אבל יש בינינו סרבנים", אומר ליאור שליין, עורך ומגיש "מצב האומה". "אנחנו קורסים תחת תקציב הביטחון אבל שר האוצר רוצה לחלק דירות בחצי-חינם, הנכס היחיד שנשאר לנו הוא מדענים מהנדסי טילים וסטארט-אפיסטים רציונליים אבל אנחנו הולכים ונהיים יותר ויותר דתיים. משהו במדינה שלנו מקולקל לגמרי, ואם היינו צריכים עוד הוכחה לכך – מי שנבחר לשמח את צופי ערוץ 2 בתשע בערב לקראת ראש השנה הם אנחנו, אנשי 'מצב האומה'. שיהיה לנו בהצלחה".

שנה טובה לכול האומה, למעמד הביניים, ליאיר וביבי, לצה"ל, לדאעש! בשני מצב האומה חוזרת
לקטעים נוספים מהתוכנית רדו למטה

לשידור בלייב ערוץ 2 שידור חי

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, מצב האומה עונה 7, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,097

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת