מצלמה כנגד מצלמה? הטרנד החדש של נהגי ישראל

יותר ויותר נהגים ישראלים מתקינים בתקופה האחרונה מצלמות וידאו קטנות ברכביהם. המצלמות מתעדות את כל הנסיעה ומשמשות את הנהגים להוכיח כי המשטרה טעתה. יורי אנטונוב למשל הצליח לבטל דוח בזכות המצלמה שמועילה גם לשימושים אחרים. איציק סנדלר, מורה לנהיגה, משתמש בה כדי ללמד ואפילו כדי לתפוס באופן עצמאי עברייני נהיגה
אלי לוי

מצלמות הווידאו הקטנות שמביכות את המשטרה. יותר ויותר נהגים ישראלים מציידים בעת האחרונה את רכביהם עם מצלמות וידאו קטנות ואיכותיות. המצלמות משמשות את הנהגים במקרה ובו הם נעצרים על ידי שוטרים בטענה שביצעו עבירה כזו או אחרת.

יורי אנטונוב ספג דוח לאחר ששוטר שעצר אותו טען כי הוא ביצע חיתוך מסוכן בכביש לפני שפנה. אנטונוב שלח את התיעוד של המצלמה לנציב קבילות השוטרים והופתע כשקיבל טלפון: "הם התקשרו ואמרו שאותו שוטר קיבל עונש ופשוט הודיעו שהדוח בוטל".

 

אבל לא רק למלחמה במשטרה המצלמות הקטנות טובות. איציק סנדלר, מורה לנהיגה, משתמש בהן כאמצעי שמשפר את הלמידה של תלמידיו. "באמצעות המצלמה אני יכול להראות לתלמידים את הטעויות שלהם", אמר סנדלר. מורה הנהיגה הוותיק אפילו מתעד במצלמה עברייני תנועה מזדמנים ולצערנו לא קשה לתפוס כאלו בכבישי ישראל.

מצלמה כנגד מצלמה? הטרנד החדש של נהגי ישראל
פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
636

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת