סיפור מטורף

סיפור מצמרר

בואו תשמעו סיפור ידוע אמיתי ומצמרר שהתרחש בעיר פ"ת לפני עשרות שנים…יתכן וחלקכם מכירים את הסיפור אבל עכשיו תגלו את הסיפור שעומד מאחורי הסיפור !!!!

בבית הספר ברנר בפ"ת התכוננו לצאת לטיול שנתי , כל הילדים היו נרגשים והחלו בהכנות ..קניות ממתקים וכדומה..

באחת המשפחות האמא שלחה את הילדה למכולת עם 10 שקלים ואמרה לה לכי תקני בכסף הזה ממתקים לטיול השנתי

איך שהילדה הגיעה למכולת היא ראתה ילדה בוכה בכי קורע לב ושאלה אותה "מדוע את בוכה?"

השיבה לה הילדה.."אמא שלי שלחה אותי עם 10 שקלים לקנות 2 חלב ו2 כיכר לחם ובדרך שיחקתי עם הכסף והוא אבד לי..אנחנו 8 ילדים בבית ואין לי פנים לחזור הביתה"

נכמרו רחמיה של הילדה על חברתה והיא אמרה לה "קחי את ה10 שקלים שלי ותקני למשפחתך את המצרכים אני כבר יסתדר"

וכך היה..הילדה השניה קנתה את המצרכים ושבה אל ביתה אבל עכשיו הילדה שהביאה את הכסף נשארה עם בעיה..היא הייתה צריכה לקנות ממתקים לטיול השנתי ועכשיו אין לה את הכסף…מה עשתה ? הלכה מאחורי המכולת ראתה עיתונים כיווצה אותם והכניסה לתיק שיראה מנופח וכך חזרה הביתה..

למחרת בבוקר ביום של הטיול אמא שלה שאלה אותה איזה פרוסה היא רוצה לטיול השנתי? אז הילדה בתקווה שהאמא לא תיגש לתיק השיבה לה שאין צורך בפרוסה ושהממתקים יספיקו …אבל האמא אמרה בליבה שאין מצב שהיא שולחת אותה לטיול בלי פרוסה מזינה שהיא העיקר והכינה לה פרוסה ובאה להכניס אותה לתיק ….

איך שפתחה את התיק חשכו עיני האם בראות את העיתונים המכווצים בתוך התיק והיא התחילה לצעוק על הבת שלה איפה הממתקים ??.. איפה הכסף ??… ומרוב עצבים אף הביאה לה סטירה מצלצלת לפנים וצרחה עליה שאסור לשקרררר !!!!

אחרי כל זה היא שמה לה את הפרוסה בתיק ואמרה לה בכעס אני לא רוצה לראות אותך.. עופייי להסעה.. !!

הילדה יצאה לכיוון ההסעה באיחור משמעותי כואבת ובוכה ואיך שהיא הגיעה קרוב לאיזור ההסעה…היא רואה שהאוטובוס נסע בלעדיה !!!

אמרה הילדה בליבה אמא שלי כועסת אין מצב שאני חוזרת עכשיו לבית בינתיים אלך לגינה ואעביר את הזמן…

בינתיים האמא עבדה במשרה חלקית במתפרה ופתאום היא שומעת ברדיו את דיווח האימים ….רכבת נכנסה באוטובוס ..נהגת האוטובוס קפאה במקום ולא האיצה וכך מצאו את מותם כל הילדים (יהי זכרם ברוך)

באותו רגע האמא כמעט תפרה לעצמה את היד כשהיא לא מאמינה לסיוט הזה שהיא שומעת מהרדיו והתחילה לזעוק להכות ולאכול את עצמה על איך שנפרדה ממנה ולבכות על האובדן העצום…

כעבור מספר שעות בשעות הצהריים המאוחרות החליטה הילדה לחזור לביתה והנה איך שהיא חוזרת האמא פותחת לה את הדלת ולא מאמינה למראה עינייה ..הילדה שהיא כבר חשבה שמתה והתאבלה עליה כאילו חזרה מהמתים !! האמא הייתה על סף עילפון כל הבית עמד על הרגליים מרוב שמחה לא מאמינים לנס הגדול והעצום הזה !!!

לאחר שקצת נרגעו העניינים שאלה האמא את ביתה איך היא ניצלה ? אז הבת ענתה לה שבעקבות הצעקות והסטירה שהיא קיבלה ממנה בבוקר אז היא איחרה את ההסעה והחליטה ללכת לגינה להעביר שם את הזמן עד שיעבור זעמה של האמא..

*עכשיו תראו מה זה מעלת הצדקה !!!!!!!! כמה נכון שרשום שצדקה תציל ממוות !!!! בשמיים ראו שהילדה ריחמה על הילדה השנייה והביאה לה את ה10 שקלים שלה ועשתה עימה צדקה וחסד של אמת והצילה אותה מבושות במשפחתה ומידה כנגד מידה שלחו לה רווח והצלה מהמוות !!!! השם יתברך סיבב הכל שזכות הצדקה הזאת תציל אותה ושתשוב לביתה בריאה ושלמה. שבוע טוב ובשורות טובות !

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
888

תגובה אחת על סיפור מטורף

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת