על איסור חזרת תושבי מגרון לביתם וכן המריבה של שרה נתניהו עם אנשי הבית ועוד ועוד ועוד

07:35פורסם

מבזק

  י"ח באדר ב תשע"ד, 20/03/14

דיווח: תושבי מגרון לא יורשו לשוב לבתיהם

בגלי צה"ל דווח הבוקר כי הפרקליטות הודיעה לתושבי מגרון שלא יוכלו לשוב לבתיהם, מהם הם פונו לפי כשנה וחצי. זאת בשל החשד שעסקאות רכישת הקרקע זויפו. עוד דווח כי הוחלט על פינוי המבנים הריקים שנותרו במקום. מזכ"ל שלום עכשיו יריב אופנהיימר בירך על ההחלטה ואמר: "המתנחלים במגרון התנהלו בצורה בלתי חוקית ובלתי כשרה. אני מקווה שמגרון יהפוך לסמל עבור המתנחלים לכך שלא ניתן להשתלט על כל קרקע ועל כל גבעה – בוודאי לא כשמדובר על אדמות פרטיות פלסטיניות".
אנחנו אירופאים, עדינים. לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם המרוקאים. אתה מפטם אותנו"

בכתב תביעה חריף שהגיש חושף אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה את היחס המשפיל שספג מבני הזוג נתניהו: “התייחסו אליי כמו אל משרת נרצע”. לשכת נתניהו: “רכילות מרושעת”

איתמר אייכנר

פורסם: 20/03/2014 08:32

"אשת ראש הממשלה העירה אותי בשעה 3 לפנות בוקר, לאחר יום עבודה מפרך, ובצעקות רמות נזפה בי על כך שרכשתי חלב בשקית ולא בקרטון, לפי דרישתה", טוען אב הבית לשעבר במשרד ראש הממשלה, מני נפתלי, בכתב תביעה שהגיש אתמול לבית־הדין האזורי לעבודה בירושלים
דוברות איחוד הצלה: ברחוב המלך ג'ורג בירושלים נחבל פועל בראשו לאחר שנפגע מעץ שקרס במהלך עבודות גיזום, חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' מסניף 'ירושלים' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו מוגדר בינוני – בהכרה.
הערב במודיעין עילית: דינר להקמת ישיבת ישועות משה ויזניץ במודיעין עילית, תתקיים באוהל שהוקם במיוחד בחצר בנין של הישיבה באחוזת ברכפלד, הכניסה היא רק לבעלי כרטיסים.
מאמר מערכת בהארץ:חוסר התוחלת בתוכניתו של לפיד לדיור גדולה יותר מפגמי האפליה הטמונים בה נגד הערבים החרדים וזוגות בלי ילדים,גם אם התוכנית תאושר בבג"ץ ספק אם יש בה תועלת כלכלית
ישראל היום במתקפה חריפה על הצע"ח שתוגש נגד חלוקת העיתון חינם:"החכי"ם בשירות ידיעות אחרונות" "אם החוק יעבור יהיה זה יום שחור לדמוקרטיה"

בכיר בש"ס ל'ישראל היום' על חוק הגיור: "אם חוק הגיור יעבור במתכונתו הנוכחית, בתוך כמה חודשים תקום רבנות אלטרנטיבית".

'ישראל היום' בכותרת ראשית: מסתמן: גם הרמטכ"ל לשעבר אשכנזי ורעייתו רונית ייחקרו בקרוב באזהרה.

סגן שר הביטחון דני דנון ל'בחדרי': "לא רק שהתנגדתי לחוק הגיוס, גם ניסיתי להוביל מהלך של התנגדות לחוק בתוך הליכוד ואף לא השתתפתי בהצבעה על החוק במליאה. החוק הובל ע"י לפיד ורבים מהליכוד התנגדו לסנקציות".
היום בידיעות אחרונות: המעצר הדרמטי של מקורבי הרמטכ"ל לשעבר > ארה"ב נגד שר הביטחון > כתב התביעה חושף: כך השפילה לכאורה אשת ראש הממשלה את אב הבית > סבר פלוצקר על המשבר בצמרת האוצר > המבורגר בפחות משתי דקות > ראיון הפרישה של מנכ"ל הוועד האולימפי אפרים זינגר > השירים הגנוזים של לאה גולדברג > ומדריך הבילויים, האירועים וההופעות לסוף השבוע
התורה חסה על ממונם של ישראל
שוטרים ביחזקאל מחפשים תרומות
זה תחבורה ציבורית
יום נפלא לכולם!!!
דיווח: נמצאו שרידים באוקיינוס ההודי שיתכן ששייכים למטוס המלזי.

ראש ממשלת אוסטרליה חשף הלילה שניתוח צילומי אוויר חשפו שרידים באוקיינוס ההודי מערבית לחופי אוסטרליה והסבירות גבוהה שמדובר בשרידיו של המטוס המלזי שנעלם לפני שבוע וחצי. סוכנויות הידיעות מדווחות שמספר מטוסים ואוניות עושים את דרכם לעבר הנקודה בה התגלו השרידים.
דובר המשטרה (אגף התנועה):
כביש 1 ק"מ 42 למזרח, עומס תנועה בעקבות רכב נטוש בנתיב נסיעה. שוטרי משטרת התנועה הארצית במקום.
עד להזזת הרכב מהנתיב, הנהגים מתבקשים לנסוע לירושלים דרך כביש 443.
ווינט:נמצאו שני עצמים בגודל עשרות מטרים באוקיינוס ההודי, אוסטרליה בודקת האם העצמים שייכים למטוס המלזי שנעלם
'ישראל היום' בכותרת ראשית: מסתמן: גם הרמטכ"ל לשעבר אשכנזי ורעייתו רונית ייחקרו בקרוב באזהרה.
בכיר בש"ס ל'ישראל היום' על חוק הגיור: "אם חוק הגיור יעבור במתכונתו הנוכחית, בתוך כמה חודשים תקום רבנות אלטרנטיבית".
המודיע:אלפים הפגינו בירושלים ומוקדים נוספים נגד מעצר בן ישיבה על אי התייצבות;ח”כ ליצמן פנה לשר הביטחון בטענה שהמעצר אינו חוקי. הפלס עמ'1: תמונות האלפים ב-6 מוקדים של מחאות אמש
אתמול בלילה התקבל דיווח במשטרת ראשון לציון על גניבת רכב ברחוב משה דיין שוטרים הגיעו למקום איתרו את הרכב הגנוב תיקלו אותו ולבסוף הרכב נעצר ובו שני חשודים אחד תושב רמאללה והשני תושב ירושלים ברכב תפסו השוטרים כלי פריצה כפפות מפתח צינורות מברגים סכין יפנית פנס ומחשבי רכב החשודים נעצרו והובאו לתחנה בחקירה טען אחד החשודים כי נוהג ללא רישיון וכי החשוד השני ביקש ממנו לנהוג ברכב תמורת 1000 שח לא ידע שהרכב גנוב…. החשוד השני שב״ח הודה כי נכנס לישראל ללא אישורים וכי פרץ וגנב את הרכב והתכוון למכור אותו בשטחים הודה שכלי הפריצה שלו ושימשו אותו לפריצת הרכב שני החשודים נעצרו ונכלאו בתום חקירתם יובאו הבוקר להארכת מעצר
בעקבות ריבוי תאונות רוכבי אופניים על מדרכות, פקחי העיריות יתחילו לאכוף את הנושא

תאריך: 20/03/2014, 10:43     מחבר: שרון פולברהוועדה הבין משרדית בראשות הסמפכ"ל ניצב ניסים מור, שתפקידה להסדיר את נושא האופניים, הגישה מסקנות והיום דווח עליהן לראשונה בגלי צה"ל. בין המסקנות: סמכויות האכיפה באשר לנסיעה על מדרכות בניגוד לחוק יועברו מידי המשטרה לידי הרשויות המקומיות, וגיל הרכיבה על הכביש יוגבל, על מנת להפעיל לחץ על הרשויות שיאלצו להאיץ הקמת שבילים מוסדרים לרכיבה. באשר לאופניים ולקורקינטים החשמליים תוקנה תקנה חדשה שמגדירה את נפח המנוע, המהירות והגילו שממנו הם יותרו לשימוש.
מלזיה: התצלומים מעניקים תקווה, אך נחפש עד קזחסטן
20/3/2014 11:39
מאת: סוכנויות הידיעות
שר ההגנה של מלזיה, הישאמודין חוסיין, אמר הבוקר (חמישי) כי תצלומי הלוויין שפרסמה אוסטרליה, המציגים לכאורה את שברי המטוס הנעלם, "מעניקים תקווה וקצה חוט אמין". עם זאת, הוא סייג כי "החיפושים יימשכו בשני הכיוונים – בנתיב הדרומי ובנתיב הצפוני". לדבריו, מטוסי חיפוש יישלחו אפילו עד קזחסטן.
זק"א: שערי תקווה רח' דגניה התאבדות בירי במקום הרוג צוות לעלות מול גיל ביסמוט
מסיבת העיתונאים. המטוס ככל הנראה נמצא.
דיווח לבנוני: גיחות אינטנסיביות של מטוסים ישראליים בשמי דרום לבנון
פורסם: 20/03/2014 11:34
סוכנות הידיעות הלבנונית הרשמית דיווחה כי מתקיימות גיחות אינטנסיביות של חיל האוויר הישראלי בשמי דרום לבנון. כמו כן, דיווחו כי בלון תצפית של ישראל הועלה לאוויר סמוך לאזור הגבול.
 
באתר החדשות הלבנוני א-נשרה דווח כי צה"ל העלה את הכוננות, בגזרות שבין הר דב לבין רמת הגולן.

פורסם בקטגוריה כל מיני, מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,238

תגובה אחת על על איסור חזרת תושבי מגרון לביתם וכן המריבה של שרה נתניהו עם אנשי הבית ועוד ועוד ועוד

 1. מאת משתמש אנונימי (לא מזוהה)‏:

  חדשות
  ארה"ב: טיסה של 10 שעות לא איתרה את שברי המטוס המלזי
  20/3/2014 13:38
  מאת: מערכת וואלה! חדשות
  דובר הצי האמריקני אמר בצהריים (חמישי) כי מטוס הסיור הימי "פוסידון", שיצא לטיסה של 10 שעות באוקיינוס ההודי, לא גילה השברים החשודים כשייכים למטוס המלזי הנעלם. המטוס שב לבסיס חיל האוויר האוסטרלי בעיר פרת. מוקדם יותר דווח כי גם מטוס אוסטרלי לא איתר את השברים החשודים, בשל ראות לקויה באזור החיפושים.
  ישראל כהן ב'כיכר': ליצמן שיגר מכתב לשר הביטחון יעלון בשל מעצר הבחור: "יש לשחררו לאלתר על מעצר השווא ובמקביל למחוק את המילה עריק לכל אלו כדוגמתו".
  מבצע "שיחה ממתינה"

  עשרות שוטרי מרחב לכיש, המחוז הדרומי ומבקרי רשות המסים פשטו על 15 בתי עסק באשדוד בהם על פי החשד התבצעו עבירות מס והוחזקו טלפונים החשודים כגנובים. נתפסו מאות טלפונים וציוד נוסף. חשד לביצוע עבירות מס במיליוני שקלים.
  בתום חודש ימים של פעילות סמויה פשטו אתמול (רביעי) עשרות שוטרי מרחב לכיש, משטרת אשדוד, שוטרי יחידת ההונאה של המחוז הדרומי ולוחמי סמ"ג 5 של מג"ב יחד עם 18 צוותים מרשות המסים – מבקרים ממשרדי מע"מ אשדוד ומס הכנסה אשקלון על 15 בתי עסק לממכר טלפונים סלולאריים באשדוד ובתיהם של בעלי בתי העסק בחשד כי החזיקו ברכוש החשוד כגנוב. נתפסו מאות טלפונים החשודים כגנובים וציוד רב נוסף. נחקרו 32 חשודים בחשד להחזקת רכוש גנוב ועבירות מס. (בתמונות: חלק מהרכוש שנתפס. צילום: חטיבת דובר המשטרה).
  להעיף בכל הקבוצות!
  הלם במשרד הכלכלה!
  לאחר שלטענת המשרד הקצו חצי מילארד שקל לנושא של שילוב חרדים בתעסוקה, הבוקר מתברר בעיתון דה מרקר בראיון שנערך עם מנהל "עבודות לחרדים" שבתכל'ס הם לא עושים כלום!
  מהמשרד נמסר בתגובה לכתבה- כי הם "בוחנים" את הנושא. http://www.themarker.com/career/1.2274444
  גלי ישראל: הגוטע וואך והשבוע יתארח באולפן במוצ"ש הזמר והיוצר אודי דוידי עם אלבומו החדש, מלוה מלכה עם יוסי בן עטר,
  {מוקד עדכוני יו"ש} סוכנות תצפית מדווחת: סוף אירוע בקריית ארבע – לוחמי האש מנעו אסון בתום שעתיים של פעולות השתלטות על דליפת הגז בחנות הבגדים שבמרכז המסחרי קריית ארבע, השתלטו לוחמי האש על הדליפה והאזור נפתח לתנועה, למעט חנות הבגדים בה אירעה הדליפה. רשף משנה אסף אברמס דובר כב"ה יו"ש מסר כי לוחמי האש אווררו את המבנה ומהלו את ריכוז הגז בריסוס מים. לאחר בדיקת ריכוזיות הגז נמדדו כמויות נמוכות של גז. תושבת קריית ארבע מסרה לסוכנות תצפית, כי בזכות פעילותם המהירה של לוחמי האש נמנע אסון כבד. לדברי התושבת, בשל העובדה כי מדובר ביום חמישי בבוקר היו במרכז המסחרי אנשים רבים, ואילו היה ניצוץ במקום, הדבר היה יכול להוביל לאסון כבד. וידאו מזירת הארוע – http://youtu.be/z7oo1AlZW6s צילום: משה בוטביה – סוכנות תצפית https://www.youtube.com/watch?v=z7oo1AlZW6s (סוכנות הידיעות תצפית)
  האד' מקאליב, הרבנים הראשיים ואנשי התקשורת: מימרן. ליפקין. נחשוני וברייטקופף ימריאו בתחילת השבוע לכינוס באירופה.

  ההתפתחות בפרשת הרפז שהובילה למעצר אבי בניהו וארז וינר – 60 אלף שיחות מוקלטות וחקירה חשאית של שמונה חודשים.

  הרב יעקב אריאל המשמש כנשיא צהר שתומכת בחוק הגיור, יוצא במתקפה חריפה נגד החוק: "הם הורסים את תורת ישראל – זו טרגדיה נוראה".
  סוכנות תצפית מדווחת:

  חייל צה"ל נפגע קל מז.א בכביש חוצה בנימין סמוך לנבי סאלח

  כ40 פורעים פלסטינים מיידים אבנים כעת לעבר רכבים ישראליים בכביש חוצה בנימין סמוך לנבי סאלח. כוחות צה"ל במקום מונעים מהפורעים החמושים בקלעי דוד ונמצאים בגבהי הגבעה, להתקרב לכביש ומשתמשים מדי פעם באמצעים לפיזור הפגנות. לוחם פלח"צ נפגע באורח קל מפגיעת אבן שהושלכה בקלע דוד לעברו. הלוחם סובל מחבלה יבשה שמונעת ממנו להמשיך בפעילות לזמן הקרוב, אך טופל במקום ובשלב זה כנראה לא יפונה.

  יש לציין כי מוקדם יותר היום, התפרעו עשרות פלסטינים סמוך לפילבוקס הנמצא בכניסה לנבי סאלח. הפורעים יידו אבנים והבעירו צמיג לעבר הכוחות שהשיבו באלפ"ה.

  צילום: אהוד אמיתון – סוכנות תצפית

  (סוכנות הידיעות תצפית)
  כרמל צומת דרך הים נמסר על ת ד. קשה
  "יש חסד" סניף ביתר עילית עם רעיון מדהים קופה עצמאית – מעבירים לבד את המוצרים ומשלמים בכרטיס אשראי-
  בד"ה הרה"ח אליהו יהודה שפרינצלס זצ"ל בן חבר בד"ץ קהל מחזיקי הדת נפטר בגיל 58 לאחר שסבל מהמחלה הארורה
  ‏נפלתי בנט ליוני שטבון בישיבת סיעה: תקענו לחרדים סכין בלב. ואתה תקעת לנו סכין בגב…
  הרב יעקב אריאל המשמש כנשיא צהר שתומכת בחוק הגיור, יוצא במתקפה חריפה נגד החוק: "הם הורסים את תורת ישראל – זו טרגדיה נוראה".
  בית המשפט העליון דחה את בקשתו של העורך דין ומגיש הרדיו יורם שפטל לערער על פסק הדין שחייב אותו לפצות אדם שגידף בשידור. 
  שפטל שוחח לפני כשנה וחצי עם אמנון הולצמן ב-2 משדרים וכינה אותו בין השאר "רמאי, בזוי ומתועב". בית המשפט המחוזי בתל-אביב קבע כי עליו לפצות את הולצמן ב-75,000 ש"ח ולשלם לו הוצאות משפט – 30,000 ש"ח. העונש נותר על כנו
  ישראל כהן בכיכר:
  גורמים באגו"י מעריכים שישנו רוב מוצק במועצת החסידית לקבלת החלטה שתאסור התייצבות בצו ראשון
  הלילה יוצאים: ח"כ מאיר פרוש, בנו ישראל פרוש ר"ע אלעד והאחים מרדכי ואיסר בריסק לליז'ענסק. ישהו בשבת במקום.
  נתניהו נפגש עם מרים פרץ – אם שכולה שאיבדה את שני בניה, היא תדליק משואה ביום עצמאות.
  עו"ד משה אלמליח הגיע לבקר את תלמיד הישיבה העצור בכלא 6, והביא עמו דרישת שלום מרבו, הגרד"צ קרלינשטיין.
  הבחור: מרוצה ושמח על מאסרו, ועל כך שזכה לקדש שם שמים בעמידתו האיתנה כנגד גזירת הגיוס". 
  תעבירו…חשוב וכלכלי;)
  הודעה חשובה לתושבי אזור ראשל"צ:
  שדרות משה דיין החל מגשר ראשון עד הים וחזור.. הציבו מצלמות מהירות היום… מעל 60 קמ"ש 1000 ש"ח דו"ח משטרה… הרגע הציבו.. נכנס לפעילות בשבוע הקרוב.
  דובר המשטרה ( לכיש ): במסגרת המאבק בפשיעה החמורה והשימוש באמצעי לחימה בתחום מחוז דרום ומרחב לכיש נתפסו אתמול ( ד' ) בדירתו של תושב אשקלון אקדח החשוד כגנוב, רימון, כדורי אקדח ורובה, סכינים, כדוריות ברזל וצינור מתכת. מחזיק הדירה נעצר לאחר שהגיע לדירה באמצעות רכב אזי התברר כי הוא נוהג בזמן פסילה.
  שוטרי מחלק הבילוש והמודיעין של משטרת אשקלון במרחב לכיש שנערכו מבעוד מועד בתצפית ברח' עולי הגרדום הבחינו בחשוד כשהוא מגיע לדירה באמצעות רכב. בבדיקה שערכו התברר כי נהג הרכב, תושב אשקלון בן 22 נוהג בזמן פסילה. בחיפוש שנערך בדירתו של החשוד אותרו אמצעי הלחימה בהם: אקדח החשוד כגנוב, רימון, כדורי אקדח ורובה, סכינים, כדוריות ברזל וצינור מתכת. החשוד נעצר לחקירה במשטרת אשקלון בחשד להחזקת אמצעי הלחימה. הרכב עמו הגיע נתפס ובכוונת המשטרה לחלטו בתום החקירה. מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי התייחס למעצר החשוד "המאבק בפשיעה החמורה נמצא בסדר עדיפות עליון. אנו רואים בחומרה החזקת כלי נשק היכולים לשמש לביצוע עבירות פליליות. כל מקרה בו נתפסים כלי נשק מהווה סיכול והצלת חיי אדם. זו משימתנו ". היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בבית משפט השלום באשקלון. החקירה נמשכת. בתמונות: אמצעי הלחימה שנתפסו. קרדיט: חט' דובר המשטרה
  443 מחנה עופר לרמות נמסר על ת.ד קשה
  רחוב חזון איש בבני ברק מול מגדל המים רכב עלה באש
  תאונת דרכים בשד' הרצל ע"י יד שרה קו 33 של אגד נכנס בהולך רגל יש פצועים גם בתוך האוטובוס כתוצאה מהבלימה
  הכביש סגור לכיון הכניסה לעיר
  דוה"מ (מטא"ר: ) דובר המשטרה: להב – 433 במסגרת חקירת פרשה ,404 ארז וינר ואבי בניהו שוחררו לביתם בתנאים מגבילים לרבות מעצר בית מלא למשך חמישה ימים, איסור יצירת קשר, איסור יציאה מהארץ ותנאים כספיים החשודים שוחררו ביחידה בתום חקירה שנמשכה משעות הבוקר ולאחר שבימש השלום בראשלצ האריך אתמול את מעצרם עד היום בשעה .20:00 לחשודים מיוחס חשד לביצוע עבירות של שיבוש מהלכי משפט, מרמה והפרת אמונים, השמדת ראיה, גילוי בהפרת חובה וקשירת קשר לביצוע פשע. לחשוד אבי בניהו מיוחס חשד גם לביצוע עבירה של גניבה בידי מורשה. להזכירכם, חקירת הפרשה נפתחה כהרחבה לחקירת מצח בהנחיית היועץ המשפטי לממשלה באוגוסט 2013 על רקע חומרים חדשים שהובאו בפני גופי האכיפה, חקירה מורכבת ועניפה עם היקף חומרים נרחב וריבוי מעורבים והשלב הגלוי בה מצוי בראשיתו. תכלית החקירה הינה הגעה לחקר האמת ותו לא. עוד נחקר בפרשה בועז הרפז, אשר שוחרר ביום שלישי בתנאים מגבילים לרבות 10 ימי מעצר בית מלא. בימים האחרונים ובתקופה הקרובה, נגבות וייגבו עדויותיהם של מעורבים רבים. בכוונתנו לפעול תוך איזון מיטבי בין זכות הציבור לדעת לטובת החקירה, תוך שמירה על זכויותיהם ופרטיותם של חשודים, נחקרים ועדים , כפי שאנו נוהגים לעשות בכל תיקי החקירה שמנהלת משטרת ישראל. אין בכוונתנו לאשר או להכחיש כל פרסום שאינו נמסר בהודעה רשמית של חטיבת דובר המשטרה. להזכירכם בית המשפט אסר לפרסום חומרי חקירה שנאספו על ידי היחידה החוקרת, לרבות גרסאות, הודעות וכיוב. ורד ויניקוב
     מפקד כלא עופר הודח בגלל שחרור בטעות של עציר ביטחוני.
  יו"ר ש"ס אריה דרעי בראיון סוער ב'פילפוליטיקה' עם ריבלין ובלום: "אני כבר לא יכול לקרוא לליברמן חבר! אני מעריך שאם הוא היה מקבל את ראשות עיריית י-ם, הוא היה הרבה פחות מיליטנטי נגדינו".
  האדמור מצאנז מגיע לביתר
  לו"ז ביתר.

  מרן שליט"א יגיע לעיר לקראת השעה 2.

  בשעה 4 יחל תהלוכת הס"ת לעבר בית מדרשינו בראשות כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א.

  מיד לאחר ההכנס"ת יתפללו מנחה בבית מדרשינו
  (הבחורים עומדים בגלריה- עזרת נשים) ולאחר מנחה יעברו להמשך התפילה באוהל הגדול.

  אחר התפילה עוברים לאמירת גיט שבת רק האברכים.

  אולם הסעודות ממוקם בקומת החניה של המרכז המסחרי

  בשעה 9 הטיש.

  בשעה 7:30 בבוקר שיעור דף היומי באוהל הגדול.

  בשעה 8 וחצי זמן תפילת שחרית באוהל הגדול.

  שתיה חמה וקרה כל השבת בחדר מיוחד ליד האוהל.

  מנחה וסעודה שלישית באוהל הגדול: 5:30

  מעמד חנוכת הבית מוצאי שבת: 9:00
  הערב תתקיים שמחת האירוסין לנכד מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי בן לבנו הגרי"ש קנייבסקי עם נכדת הגר"א נבנצל רבה של העיר העתיקה השמחה תתקיים באולמי ווגשל בבני ברק
  כיכר השבת – דילמה חרדית: האם לשלוף את נשק יום הדין נגד הגיוס? – http://www.kikarhashabat.co.il/mobile/app/#news.138653
  נייעס מקורי:
  – השנאה לחרדים עולה מדרגה; בחורה בשם אורלי מזרחי פירסמה סטטוס בפייסבוק נגד החרדים ובו היא קוראת להיטלר לבוא שוב להשמיד את החרדים: בסטטוס נכתב ״חרדים רוקדים לי מתחת לבית במרכז הכרמל, אפשר לבקש מהיטלר שיחזור רק לאיזו שעה לעזור?״ – כשגולשים אחרים בפייסבוק ביקשו ממנה להתנצל אז היא הגיבה כי ״היא לא מתכוונת להתנצל וכל עוד הם מוצצים את המדינה הזו הלוואי שימותו…״
  – רוסיה הודיעה כי היא מטילה סנקציות על ארה"ב תגובה לאלו שהוטלו עליה; במוסקבה אמרו כי יבוטלו ויזות של חברי קונגרס אמריקנים ויוקפאו נכסים של אזרחים אמריקנים – בין האישים ברשימה; הסנטור ג'ון מקיין ויושב בית הנבחרים האמריקני הארי ריד.
  – משרד ראש הממשלה הודיע כי המוסד השיג מידע מודיעיני חדש שהביא לפיענוח היעדרותם של 11 יהודים שברחו מאיראן ב-1994: בהודעת משרד ראש הממשלה נכתב כי מהחקירה עולה ששמונה מתוכם נתפסו ונרצחו בדרכם לישראל – החקירה אודות גורלם של שלושת הנעדרים האחרים נמשכת.

מה דעתך?

עוד בכל מיני