עמיר בניון לילדים שר על גרגמל וחביתוש

עמיר בניון לילדים: שר על גרגמל וחביתוש

גרגמל, היזהר: מה הקשר בין הזמר לעלילות הדרדסים?

עמיר בניון חושף את נבכי נשמתו של גרגמל בשיר חדש שהעלה לפייסבוק. אם עד עתה חשבנו שגרגמל הוא רשע, השיר של בניון מראה שגרגמל הוא גם בן אדם.

"זו סדרת טלוויזיה שלדעתי יש לה תסריט מטופש ולא הוגן", מסביר בניון את פשר השיר. "ובא לי להגיד על זה כמה דברים. לא נעים, גרגמל מסכן. שנים הוא משקיע – לא מגיע לו לזכות פעם אחת בשווארמה קטנה? מעבר לזה, דרדסאבא אף פעם לא היה אמין בעיניי. הוא יותר מדי יכול לעשות הכל, הקאוואד הזה. אנשים כתבו שהדרדסים זה כאילו הפלסטינים וביבי זה גרגמל וכל מיני כאלה. איך הגיעו לביבי גרגמל? מה עובר על אנשים? איזה דימיון. אני מקווה שלא יגידו גם שחביתוש זה אולמרט".

ואכן, גם חביתוש קיבל טיפול מבניון בשיר "שירו של חביתוש". לא מעט תגובות הושארו בפייסבוק על השירים הללו, וחלק מהמגיבים חשבו שבניון פשוט התחרפן ובגלל זה הוא כותב את השירים האלה. ואיך מגיב בניון למגיבים? "אני מאחל לכולנו שלא ניקח את עצמנו כל כך ברצינות. זה מגרש משחקים קטן בשבילי שאני עושה בו כל מיני דברים שאני אוהב. זה משהו שאי אפשר לעשות בתעשייה. על הכוונת יש גם סגירת חשבונות עם התסריטאי של מרקו. אם אתה שר בצחוק ועושה שטויות – בטוח שאתה מסטול, ואם אתה שותה חלב – בטוח שאתה חתול. אם הגעת למחוזות מצחיקים – עדיף לך לוותר כי תהיה עליך סטיגמה של ילד מפגר".

פורסם בקטגוריה כל מיני, מעניין ברשת, עמיר בניון, שירים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
900

מה דעתך?

עוד בכל מיני