ריכוז הודעות המדוברות

דוה"מ (י-ם: ) אסי: לכניסה לכותל הגיעה אישה מכוסה בבגדים שחורים ושמיכות. התקדמה לעבר השוטר בכניסה בצורה מחשידה. השוטר קרא לה לעצור. משלא נענתה לקריאותיו והמשיכה להתקדם לכיוונו, ירה ירייה באוויר, ולאחר שלא תקשרה והמשיכה לכיוונו ביצע ירי לכיוון רגלי החשודה, פגע ברגלה. החשודה נעצרה. השוטרים השתלטו עליה, בבדיקה הוברר כי מדובר באישה יהודיה. הרקע למעשה לא ברור, פונתה ע"י מד'א, ככה"נ לביה"ח שע"צ. המצב חזר לשגרה באזור הכותל
דובר המשטרה (נגב): שלוש יציאות לכיוון אופקים והאזור, נפילות בשטחים פתוחים .
לא דווח על נזק או על ניפגעים .
מה שהכי מפחיד בתוכנית של החמאס להשמיד את כל היהודים בראש השנה – זה שמי שהיה שורד זה רק אלו שטסו לאומן
דוברות סורוקה: בשעות האחרונות פונו לביה״ח 18 פצועים. כולם במצב קל מטופלים במיון. נכון לעכשיו מאושפזים בסורוקה 29 חיילים, אחד במצב קשה מאד, 9 במצב קשה, 6 בינוני והשאר קל. לילה טוב ענבר
40. לא מעוניין לפתוח אשכול נפרד כיוון שזוהי ידיעת ווא, אז אני מכניס את זה באשכול הזה
העיתונאי יצחק נחשוני מדווח שבמשלוח הסיוע מתורכיה לעזה התגלה מלאי גדול של מדים התואמים בדיוק למדי צה"ל.
ובנוסף המכס באשדוד מצא בתוך מכונות טחינת הקמח ששלחו התורכים את הרסיסים בצורת גולות ברזל שמוכנסים לתוך הגראדים והמטענים.
הוא טוען שהסיפור לא יוצא לתקשורת כי לא רוצים עכשיו תקרית עם התורכים…
התחכום של החמאס; הסיפור עם הבית הממולכד היום: החיילים שלחו לתוכו כלב שחזר חי, לאחר מכן נכנסו חיל ההנדסה, סרקו את הבית ואישרו שהבית נקי ממטענים. רק אז נכנסו הכוחות לתוכו ואז התפוצץ המטען שהוטמן בבור בחצר והופעל מרחוק רק לאחר שהכוחות נכנסו לבית.
בשדות נגב ערכו אתמול בדיקה בצופרים, מתברר שבכמה ישובים הצופרים לא פועלים, מצה"ל נמסר: התקלה תטופל
בירי שהיה מוקדם יותר לגוש דן יירט את הטיל סוללת פטריוט ולא כיפת ברזל
(שמעתי ששרביט קסמים)
מחזירים את הלוחמים הביתה בשלום: עיריית נתיבות וקבוצת קל אוטו הודיעו על יוזמה משותפת להסעת לוחמי מבצע "צוק איתן" הביתה. קבוצת קל אוטו תעמיד לצורך הפרוייקט מעל 100 רכבים אשר יסיעו את הלוחמים ישירות לביתם. עיריית נתיבות תנהל את מערך המתנדבים אשר ישמשו כנהגים. שירותי ההסעה יינתנו לכל לוחם בשירות סדיר, השוהה ברצועת עזה ויוצא לביתו להתרעננות. הרכבים ימתינו ללוחמים במרכז קל אוטו בנתיבות, ברחוב יוסף סמילו 78 או בתיאום טלפוני מראש בטלפונים: 054-7004989, 054-7004803. ליוזמה המיועדת להסעת מאות חיילים במהלך מבצע "צוק איתן", נרתמו חברת umi יבואנית שברולט וחברת קרסו – יבואנית רנו וניסן. לפרטים נוספים בני כהן דובר עיריית נתיבות 054-6677266 נירית כהן מנהלת שיתופי פעולה קבוצת קל אוטו 050-8631335.

אשמח מאוד להפצה באמצעותכם לרווחת לוחמי צה"ל באשר הם.
הורים יקרים…למי שיש קשר ללוחמים..שיוצאים לחופשה… חשוב ליידע… העבירו..
רחבעם זאבי, פרוטוקול הכנסת, 22 במרץ 1993
"אם נשמע בקולם ונשעה לעצתם, תהיה רצועת עזה גוף ממאיר ומוקד טרור מסוכן פי אלף. מה נעשה כאשר ינחתו טילי הקטיושה מבית לאהיה על אשקלון ומבית חנון על שדרות?" "יגיעו משם טונות של חומרי נפץ ואולי גם טילי קטיושה שיהפכו את אשקלון ושדרות לקריית־שמונה של הדרום".
רחבעם זאבי, 12 באפריל 1995
"יש לא מעט חברי כנסת, בעיקר מהשמאל, הטומנים ראשיהם בחול ואינם מוכנים לראות את הסכנות החמורות הטמונות במסירת עזה וסביבתה לאש"ף. הם טומנים ראשיהם בחול ואומרים: 'אנחנו מוכרחים לנסות, מוכרחים להחזיר את הרצועה לערבים', אבל אף אחד מהם אינו מוכן לדבר על מחיר הטעות. אף אחד מהם אינו מביא בחשבון, כי צעד שנעשה אינו הפיך. האם נוכל אי־פעם לכבוש את עזה חזרה במקרה הצורך? אני לא מדבר על יכולת צבאית, אני מדבר פוליטית, עולמית. לעולם לא. הנשק העצום הנאגר היום בעזה הוא אחד ממחסני הנשק המסוכנים ביותר עבורנו. ממאגר זה יסבלו אשקלון, נחל־עוז והסביבה, ואנו, לדאבוננו הרב, נצטרך לעמוד שוב על בימת הכנסת ולהגיד בפעם המי־יודע־כמה: אמרנו לכם, ביקשנו מכם לחשוב מה יהיה מחיר הטעות – אתם לא שמעתם."
גם ירושלמים עוזרים לתושבי הדרום!
עכשיו יש הזדמנות מדהימה לחזק את העורף ולסייע לבעלי עסקים מהדרום.
בימי חמישי ושישי (31.7 וה-1.8) מתקיים יריד מיוחד בקניון רמות בירושלים בהשתתפות בעלי עסקים מהדרום שיבואו למכור את סחורותיהם.

להלן רשימת הקטגוריות:
תכשיטים
צעצועים לילדים
משחקים דידקטיים
מזוזות, מתנות יודאיקה
כלי בית ונוי
בגדי נשים ונערות.

בימי חמישי ושישי כל תושבי ירושלים באים לקניון רמות לחזק ולרכוש מבעלי העסקים בדרום.
החל מהשעה 10.00 בבוקר.
לא מחמיצים הזדמנות לחזק את העורף!

שתפו לכל מכריכם
אשדוד: הולך רגל נפגע מאופנוע – מצבו קשה וללא הכרה

דוברות איחוד הצלה: הולך רגל נפצע קשה ורוכב אופנוע נפגע קל בתאונה עם מעורבות הולך רגל ואופנוע שאירעה ברחוב הרותם באשדוד, רופא איחוד הצלה בסיוע של פרמדיק וחובשים באיחוד הצלה סניף אשדוד העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים. נסיבות התאונה ייבדקו ע"י המשטרה.
‏חיל האוויר: טיל מיירט של כיפת ברזל השמיד את עצמו לאחר שרקטה שהיתה אמורה לנחות בראשל"צ התפרקה לפני כן בעודה באוויר.
אל ערביה: חמאס ביקש רשמית מחיזבאללה להצטרף למערכה מול ישראל.

פורסם בקטגוריה כל מיני, מעניין ברשת, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,199

מה דעתך?

עוד בכל מיני