7 שנים לחטיפת שליט – תמונות חדשות מהשחרור

חמאס פרסם סרטון שתיעד את יום שחרורו של החייל הישראלי. בסרטון נראה שליט שורך את נעליו, מכפתר את חולצתו וקם מכיסאו בדרך למעבר למצרים בליווי אנשי חמאס

דקות אחרונות של התארגנות מורטת עצבים לשחרור מהשבי: במלאות שבע שנים לחטיפתו של גלעד שליט פרסמה היום (ד') הזרוע הצבאית של חמאס – גדודי עז א-דין אל-קסאם – סרטון שמציג תמונות חדשות של החייל, זמן קצר לפני שהועבר למעבר הגבול המצרי. בתמונות ניתן לראות את שליט מכפתר את חולצתו, שורך את נעליו וקם מכיסאו בליווי שני אנשי חמאס.

בסרטון מוזכר כי המבצע לחטיפת שליט נקרא "האשליה שהתנפצה" ובכותרת הסרטון נאמר מפי חמאס: "התחלנו להשיג את המטרה, ונגיע לסוף". בכך מאיימים בחמאס כי הארגון מתחייב להמשיך באותה דרך להביא לשחרור יתר האסירים הפלסטינים שנותרו בבתי הסוהר הישראליים.

בתחילת הסרטון מציגה הזרוע הצבאית תמונות של חטופים

ישראלים אחרים שחמאס שבה ורצח במרוצת השנים ובכללם נחשון וקסמן, אבי סספורטס ואילן סעדון.

דובר הזרוע הצבאית של חמאס, אבו עוביידה, אמר כי פעולת החטיפה של שליט לא תהיה האחרונה. הוא גם הבטיח כי כל האסירים הפלסטינים ישוחררו מהכלא הישראלי. בנוסף, אבו עוביידה ציין כי העם הפלסטיני היה שותף בהצלחת החטיפה ובהישגיה.

בחודש שעבר השתתף שליט באירוע לזכר קצין סיירת מטכ"ל עמנואל מורנו ז"ל בגבעת שמואל ובירך את ברכת "הגומל" בפעם הראשונה מאז שחרורו ב-18 באוקטובר 2011. בסוף הכנס הכריז המנחה כי זו הפעם הראשונה ששליט נושא את הברכה. גלעד קם, חבש כיפה וקרא "ברוך אתה ה' אלוהינו מלך העולם, הגומל לחייבים טובות שגמלני כל טוב". מאות בני אדם שגדשו את האולם ענו אמן והוסיפו כנהוג "מי שגמלך כל טוב הוא יגמלך כל טוב סלה".

פורסם בקטגוריה מעניין ברשת, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
688

מה דעתך?

עוד במעניין ברשת