אוסף תגובות על נאום נתניהו

סגנית השר ציפי חוטובלי בתגובה לנאומו של ביבי באום: זו הכרזה רשמית מצידה של ישראל על סיום השיחות עם הפלסטינים. קידום היחסים עם העולם הערבי המתון יתבצעו באופן ישיר הודות לאינטרסים משותפים ולא על בסיס הקמת מדינת טרור נוספת בשטחי ישראל. 

יו״ר הקואליציה, ח״כ יריב לוין:
״ראש הממשלה קרע בנאומו את המסכה מעל פניו של אבו מאזן והוכיח שהוא פרטנר לחמאס ולא פרטנר לשלום. המראה שהעמיד ראש הממשלה בפני העולם ביחס לאיראן, לאיסלאם הקיצוני ולסרבנותם המתמשכת של הפלסטינים, מבטאת מדיניות אמיצה ומפוכחת אשר טוב יעשו כל מנהיגי המפלגות בישראל אם יעמדו מאחוריה.״

ח״כ אחמד טיבי על נאום נתניהו: נאום אסלמופובי ריק מתוכן מדיני של מנהיג מתוסכל מכך שהעולם לא מקבל את שתי התיזות העיקריות שלו על דאעש ועל אירן.נאום טיפוסי של נתניהו כמו שהיה ב8 נאומים קודמים ללא תוכן מדיני ועם התקפה אישית ברוטלית ושקרית נגד אבו מאזן.התיאור של אבו מאזן שכינה את השואה כפשע הנורא בהיסטוריה המודרנית כמכחיש שואה היא טענה של עסקן ולא דל מנהיג אחראי, והטענה כי אבו מאזן רוצה יודנריין, פלסטין ללא יהודים היא שקרית וצינית. אבו מאזן והפלסטינים רוצים פלסטין ללא מתנחלים ואין יותר צודק מכך. התביעה של נתניהו מהעולם ל׳הערכה והערצה׳ לצהל היא יהירות , . צבא כיבוש לא יכול להיות מוסרי כי זה אוקסימירון..
התמונה שהציג נתניהו היא לא סיבה מוצדקת להרג 500 ילדים בעזה. בקיצור: נאום יחצני המלווה בלהקת מעודדות של פקידים ישראלים ועסקנים יהודים ללא תקווה דקה לפני תחילת העימות המדיני הכולל.

יו"ר מרצ, זהבה גלאון: "נאום נתניהו הוא אותו נאום מוכר של איומים והפחדות והשוואה בין דאע"ש, חמאס ואירן. השוואה שאף אחד בעולם לא קונה.
נאום זה הוא חותמת רשמית לכשלונו המוחלט של נתניהו לחלץ את ישראל ממעגל הדמים והאלימות האין סופי. כי אי אפשר להסתפק באמירה של נתניהו ש"אפשר להגיע לשלום עם מדינות ערביות" וכי הוא "מוכן לפשרה היסטורית". נתניהו היה צריך לנצל הזדמנות זו באו"ם ולהודיע על קבלת היוזמה של הליגה הערבית.
בשביל מסע התכיינות מתקרבן בפני כל העולם לא היה צריך לנסוע לאו"ם".

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,016

מה דעתך?

עוד בכל מיני