אייל גולן במכתב לתקשורת: "כל חיי כיבדתי נשים"

אייל גולן במכתב לתקשורת: "כל חיי כיבדתי נשים"
הזמר הלאומי טען במכתב כי הוא מנוע מלקיים מסיבת עיתונאים בשל חקירת הפרקליטות. "מפח הנפש שלי גדול – רציתי אבא"

אייל גולן במכתב פתוח: "כל חיי כיבדתי נשים" 

יומני היקר שלום

 יומני היקר שלום    צילום: שוקה כהן, יח"צ

לוקלי |

עודכן 13:08 04/02/2014

הזמר הלאומי שיגר מכתב לכלי התקשורת וטען כי הוא מנוע מלקיים מסיבת עיתונאים בשל חקירת הפרקליטות. "מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר", כותב גולן

 

 
לאחר שנודע כי איים לתבוע מרכז לסיוע נפגעות הטרדה מינית, אייל גולן יוצא למגננה ומשגר לכלי התקשורת מכתב פתוח אשר בו הוא מפנה אצבע מאשימה כלפי אביו.

"לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי", כותב גולן. לפניכם המכתב המלא:

"מכובדיי, התכוונתי לכנס מסיבת עיתונאים ולדבר מליבי, אך מכיוון שפרקליטות מחוז תל-אביב-פלילי עדיין לא סיימה את עבודתה, אני מנוע מכך ומכבד את ההליך. בשלושת החודשים האחרונים אני עובר ימים קשים מאוד. אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך. הימים הם ימים קשים עבור ילדי, אימי ואני עצמי. נקלעתי לסיטואציה מאוד מאוד קשה ולא נעימה.

מצד אחד מתלוננות, שהעידו נגדי במשטרה ולאחר מכן, הובהר כי העידו עדות שקר. לצערי הרב, בשל העדויות, שהודלפו לציבור נוצר מצב אבסורדי ומבלבל כאילו אני עשיתי מעשים שלא יעשו. ברצוני להבהיר, כי מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר במדינת ישראל. לצערי, מי שקרא את העדויות קרא אכן עדויות, אך לאחר מכן אותם אנשים שהעידו נקראו לעדות נוספת באזהרה לדבר שקר.

ברצוני להבהיר, כי חוץ ממקרה אחד, שהייתה סיטואציה מביכה עליה העדתי במשטרה, במסגרתה הגיע אבי לביתי יחד עם שתי נשים, ללא ידיעתי והסכמתי. בין שתי הנשים היתה בחורה, שהעידה שהיתה בת 21 ואחרי מספר דקות חשדתי, שמדובר בבחורה צעירה יותר. שאלתי אותה ביוזמתי בת כמה היא והיא הודתה בפני כי היא בת 17 וחצי, באותו רגע עזבתי מיד את הדירה, על מנת שלא לפגוע בכבודה.

לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי. כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך. לצערי הרב, אני מבין היום, שכמה אנשים שהיו מסביבי לא הלכו בדרך שלי. כשאתה נמצא בפיסגה אתה לא מסתכל ימינה ושמאלה ואתה מתמקד בעשיה, באהבת הקהל ואולי לפעמים מסתנוור, אבל נוצר מצב שאנשי האמון שלך עושים דברים שלא יעשו ואני מצר על כך מליבי. כמובן שאת האנשים הללו פיטרתי באופן מיידי מחברת ליאם הפקות.

עצוב לי לראות את ילדיי ואת אמי היקרה עוברים תקופה כל כך קשה, שמשפיעה על החיים של כולנו. בתקופה הקרובה אתמקד במוזיקה שלי ואני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי היתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר, אבל לא יותר מכך. מתברר שכל אדם גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא משולחנו של אייל גולן שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך.מפח הנפש שלי גדול ביותר – רציתי אבא!!!

בהזדמנות זאת ברצוני לבקש מכל אנשי התקשורת, שמלווים את הפרשה הזאת לנסות ולבדל ביני ולבין האחרים בפרשה. אני חייב לציין, שהטראומה שעברתי בשדה התעופה בחזרתי לישראל לא תשכח מליבי עוד הרבה שנים. אני לא מאחל את זה לאף ישראלי. עברתי ביקורת גבולות וביקורת המכס כאחד האדם, כפי שאני עושה תמיד, כשהייתי במכונית רדפו אחרי כאחרון העבריינים במדינת ישראל. אינני מבין את הדרך ואת ההתנהגות. אני מרגיש בתקופה האחרונה שדמי נשפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר על חבל גדול וכל אדם שעובר זורק עלי לבנה ואיני יכול להגיב על כך.

אני רוצה להתנצל בפני אמי, ילדיי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוזיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד. ברצוני להודות לרשויות החוק במדינת ישראל כי הם עושים ככל שיכולתם לסיים את הפרשה באופן המהיר ביותר".

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
498

מה דעתך?

עוד בכל מיני