אלאדין ויסמין חנוכה 2013 לצפייה ישירה

 

אלאדין הוא נער עני וטוב לב, המתאהב בבת המלך, הנסיכה יסמין. אהבתם של השניים בלתי אפשרית, אלאדין יוצא להרפתקה קסומה, קצבית ומסוכנת –  על שטיח מעופף והכל בכדי לזכות באהבתה של הנסיכה.
 

 

אלאדין ויסמין – חנוכה 2013 – הסרט המלא

המחזמר אלאדין ויסמין – חנוכה 2013

אלאדין ויסמין הוא מחזמר בהפקת ענק בבימויו של אמיר פרישר גוטמן ובכיכובם של הראל סקעת, שירי מימון ואלי יצפאן בתפקיד הג'יני. המחזמר יעלה לאורך חופשת חנוכה בכל הארץ.

אלאדין הוא נער אני וטוב לב שמבלה את מרבית זמנו בשוק הגדול, גונב מהעשירים ומחלק ליתומים ועניי העיר. יום אחד הוא פוגש בנערה מסתורית, ומגלה מאוחר יותר שמדובר בבתו של הסולטן, הנסיכה יסמין. אהבתם של השניים ניצתת, אך שניהם יודעים שזוהי אהבה בלתי אפשרית וכי הסולטן לעולם לא יסכים שבתו תינשא לנער עני מהשוק. בעוד השניים ממשיכים להיפגש בסתר, ג'עפר, המכשף הנורא ויועצו של המלך, מחפש אחר נער בעל לב זהב, שיבצע עבורו משימה, הוא מוצא את אלאדין, ומבטיח לו כי אם יבצע את המשימה, הוא ידאג שבתו של הסולטן תתחתן איתו. אלאדין משתכנע בקלות ויוצא יחד עם ג'עפר לעבר מערה רחוקה ומסתורית, בה מסתתרת מנורה קסומה ועתיקה. אלאדין יוצא למשימה, אך בדרך מסתבך ונכלא בתוך המערה. הוא נשאר לבדו יחד עם מנורה עתיקה שלא שווה הרבה. או שלא?

אלאדין משפשף את המנורה, ומתוכה יוצא הג'יני הקסם, שמעניק לו שלוש משאלות. מכאן הסיפור הולך ומתסבך, ואלאדין יוצא להרפתקה קסומה בעקבות האהבה. #alt
מסע קסום בעקבות האהבה. אלאדין ויסמין (צילום: רונן אקרמן)

אלאדין ויסמין – חנוכה 2013

ז'אנר : הצגות

מחזאי/ת: אסף אשתר

במאי/ת: אמיר פרישר גוטמן

שחקנים: הראל סקעת, שירי מימון, אלי יצפאן

מוזיקה: אסי טל

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
3,656

מה דעתך?

עוד בכל מיני