אסי עזר: "הזמר לא עשה סמים עם הנערה"

אסי עזר: "הזמר לא עשה סמים עם הנערה"
מגיש הטלוויזיה אסי עזר התייחס לסערת הזמר המפורסם והקטינה בתוכנית הרדיו שלו ב-102FM, אמר כי הוא "מכיר את הפרשה מקרוב" והוסיף: "מדובר במקרה של זמר ששכב עם נערה מתחת לגיל 16 מבלי שידע בת כמה היא". דפנה לוסטיג שהגישה לצידו: "זה ניצול של מעמד ושובניזם מהסוג הכי דוחה"

רן בוקר  פורסם:  17.11.13 , 13:22

"חד משמעית, מהיכרותי עם הזמר המפורסם, הוא לא עשה סמים עם הנערה" – כך אמר היום (א') מגיש הטלוויזיה אסי עזר בהתייחסותו הראשונה לפרשה שמסעירה את התקשורת ובמרכזה הזמר המפורסם עליו נטען כי קיים יחסי מין עם קטינה בת 15. את הדברים אמר עזר בתוכנית הרדיו שלו ברדיו תל אביב 102FM, אותה הגיש לצד דפנה לוסטיג.

 

עזר סיפר גם כי הוא "מכיר את הפרשה מקרוב", והוסיף כי לדעתו כלי התקשורת יצאו מדעתם בסיקור החקירה. "קראו לזה 'מסיבות חשק', נתנו לנו להרגיש

שיש פה משהו שאנחנו לא חלק ממנו", אמר, "כמו שאתם יודעים זמרים נוהגים לעשות מסיבות קריוקי, והחליטו שמסיבות קריוקי לא עובד מספיק טוב אז קראו לזה 'מסיבות חשק'". בנוסף עזר תהה בקול "איפה הווידאו", בהקשר לסרטון עליו דווח בתחילת הפרשה שלכאורה מתעד את המקרה.

 

"בסופו של יום מדובר במקרה של זמר ששכב עם נערה מתחת לגיל 16 מבלי שידע בת כמה היא", הוסיף עזר. "זה שכל הסביבה שלו עושה דברים מטונפים על גבו כי הוא מפורסם ומנסים לתפוס טרמפ על גבו – זה משהו אחר ולא קשור אליו ולא נוגע אליו. וכל ניסיון להפוך את הפרשה הזאת לפרשת אונס היא בעיניי הדבר הנתעב והמגעיל בחברה הישראלית".

 

לוסטיג מצידה לא נשארה חייבת והתעמתה עם המגיש שלצידה: "קרבתך אל הנושא ברורה וגדורמת לך להיות לא אובייקטיבי. לו היה זה כל זמר אחר במדינה לא היית אומר את ערימת השטויות שאמרת עכשיו. האנשים האלה הם סרסורים שצדים ילדות בנות 15. זה ניצול של מעמד ושובניזם מהסוג הכי דוחה".

אסי עזר: "מהיכרותי עם הזמר, חד משמעית – סמים הוא לא עשה איתה"

דיון רגוע בתוכנית הבוקר של רדיו תל אביב הפך לסוער לאחר שדפנה לוסטיג האשימה את אסי עזר: "קרבתך אל הנושא היא ברורה והיא גורמת לך להיות לא אובייקטיבי". האזינו

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,161

2 תגובות על אסי עזר: "הזמר לא עשה סמים עם הנערה"

 1. מאת לימור‏:

  שמעתי שאסי עזר גם נעצר
  זה נכון?

 2. מאת אסי עזר‏:

  פניית פרסה? אסי עזר: "לפעמים צריך להתנצל"
  סלחנו
  סלחנו צילום: רפי דלויה, יח"צ
  לוקלי |
  עודכן 17:11 17/11/2013

  nana10 סלבס
  לאחר שדבריו של אסי עזר בנוגע לפרשת הזמר והקטינה בתוכנית הבוקר של רדיו תל אביב עוררו סערה ציבורית, עזר מבהיר את עמדתו בסטטוס בפייסבוק

  וגם סערת ההתבטאות של אסי עזר בנוגע לפרשת הזמר והקטינה מגיעה אל סופה.

  מנחה "הכוכב הבא" הבהיר בסטטוס בפייסבוק כי אם דבריו בתוכנית הבוקר של רדיו תל אביב הובנו שלא כהלכה, הרי שהוא מתנצל. "אז ככה – לפעמים צריך להתנצל! הבוקר בתוכנית הרדיו של דפנה ושלי ניהלנו שיחה על ״פרשת הזמר״. השיחה היתה סביב הסיקור התקשורתי הנרחב שהפרשה מקבלת והאינפורמציה המוטעית שנכתבת בעיתונים ובאתרים. אם התפרש מהשיחה שאני מקטין מחומרת העניין, או שאני מגן על גברים המנצלים קטינות, אני מתנצל על כך. לא זאת היתה כוונתי", כתב עזר.

  כאמור, תוכנית הבוקר של רדיו תל אביב הפכה הבוקר לזירת התגוששות קלה לאחר שדפנה לוסטיג ואסי עזר לא הגיעו להסכמה בנושא פרשת הזמר והקטינה. עזר פתח את הדיון בהומור עם "אני חייתי את הפרשה מקרוב, אני הסתובבתי עם אנשים נכונים שבאמת משפיעים על הפרשה" אך נתקל בהתנגדות מצידה של לוסטיג שסירבה להתייחס לפרשה בקלילות.

  "אני נחרדת מהגישה שלך", טענה לוסטיג והוסיפה: "לו זה היה כל זמר אחר, לא היית אומר את ערימת השטויות… האנשים האלה הם פאקינג סרסורים". עזר מצידו, סיכם עם "מהיכרותי עם הזמר, חד משמעית – סמים הוא לא עשה איתה… מדובר במקרה של זמר ששכב כנראה עם נערה מתחת לגיל 16 מבלי שידע בת כמה היא…".

מה דעתך?

עוד בכל מיני