במשטרה חושדים: שישה גברים נוספים, כולל שני זמרים, שותפים לפרשת הזמר המפורסם

במשטרה חושדים: שישה גברים נוספים, כולל שני זמרים, שותפים לפרשת הזמר המפורסם

פלילים ומשפט |

עודכן 13:33 14/11/2013

חוקרי מחוז תל אביב מעריכים כי הזמר ייאלץ להתייצב לחקירה ולענות על השאלות הקשות. המשטרה מאמינה כי הזמר ושותפיו שכרו דירה מיוחדת בה בוצעו האקטים, ושוקלים לזמן לעדות מעל עשר צעירות

פרשת הזמר המפורסם, שמטלטלת את עולם הבידור, הולכת ומסתבכת. נכון לעכשיו, במשטרה מתחזקת ההערכה כי לפרשה שותפים ששה גברים נוספים, בהם שני זמרים, אחד מוכר מאוד. במשטרה מאמינים כי חלק מהאקטים המיניים בוצעו בדירה שנשכרה במיוחד לאירועים אלו, ובין השאר נבדקת השאלה האם קטינות נוספות היו שותפות לחלק ממסיבות המין והסמים.

 

במשטרת מחוז תל אביב יודעים היום כבר שלא יהיה מנוס ובזמן הקרוב הזמר המפורסם ייאלץ להתייצב לחקירה, ולענות על שאלות קשות העולות כעת. במשטרה מנסים לאסוף כמה שיותר עדויות, ובין השאר בודקים אפשרות לזמן למתן עדות מעל עשר צעירות שידעו על האירועים, או לקחו בהם חלק.

 

לפי החשד, שני זמרים נוספים שותפים לפרשה

 לפי החשד, שני זמרים נוספים שותפים לפרשה   צילום: רויטרס

פרסומת

לצד חומר הראיות שנאסף, כולל עניין הדירה, נראה כי המעשים ודרך הפעולה חזרו על עצמם יותר מפעם אחת לאורך שבועות רבים. בשלב זה מציינים במשטרה שלא בכל המעשים יש עבירות, ובשלב זה צריך להפריד בין יחסים עם קטינות מתחת לגיל הבגרות המינית המותר, לבין מסיבות מין שאינן אסורות על פי החוק.

 

במשטרה מסרבים היום למסור פרטים באופן רשמי על הפרשה, ומציינים כי הנושא עדיין נמצא בחקירה, על החקירה מופקדים חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב, ומפקד המחוז הנחה לבצע אותה ברגישות הראויה עקב פוטנציאל הנזק שבמסירת פרטים לא נכונים או לא מדויקים.

 

הבוקר, כזכור, טען הזמר באמצעות חשבונו ברשת חברתית כי נעשה לו "רצח אופי", בעיקר על ידי בלוגר מסוים, וכתב, "אבל לא צריך להתייחס למי שכל החיים שלו סבל מאנשים". הבלוגר ענה לו: "אני אולי לא עשיר כמוך, ובטח שלא מפורסם כמוך, אבל כרגע – אם תרצה או לא – מתנהלת נגדך חקירה משטרתית. לא מולי. אתה זה שעומד כרגע במרכז של פרשה, שלא אני יזמתי ולא אני המצאתי. אולי אתה מאמין שגם הפעם תמשוך בחוטים ותעלים את הכל, אבל אני מאמין שיש בעולם הזה דין ודיין. שאם אתה אשם, תשלם על כך מחיר, ושאם לא, בטוח תצא מזה יפה וחלק. כרגיל".

 

ברשתות החברתיות, במקביל, צוברת הפרשה תאוצה בקצב מסחרר. הבוקר הציפו מעריצים ומעריצות את דף הפייסבוק של הזמר, עם תגובות כמו "אנחנו איתך באש ובמים, לא משנה מה התשקורת הזבלה האלה יגידו, או "אל תדאג, אנחנו איתך ומחזקים אותך בכל מסע ההכפשות שהולך נגדך עכשיו! יחיו הקנאים ויסבלו".

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,439

2 תגובות על במשטרה חושדים: שישה גברים נוספים, כולל שני זמרים, שותפים לפרשת הזמר המפורסם

  1. מאת הכל על רני רהב‏:

    הותר לפרסום: רני רהב חשוד בבליעת קטינה.

מה דעתך?

עוד בכל מיני