הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

בדיקת המשטרה בפרשה, במסגרתה נטען כי שני זמרים מפורסמים קיימו יחסי מין עם נערה בת 15 – מסתעפת. ככל הנראה, ישנם מעורבים נוספים בפרשה ונגבו עוד עדויות. בעקבות הפרסומים, הרשת גועשת והכל עסוקים בזהות הזמרים

חדשות 2 | חדשות 2 | פורסם 14/11/13 14:19

 

פרשת הזמר מסתעפת
פרשת הזמר מסתעפת
צילום׃  חדשות 2

המשטרה ממשיכה לבדוק את הטענות כי שני זמרים מפורסמים קיימו יחסי מין בהסכמה עם נערה בת 15. ככל הנראה בפרשה יש מעורבים נוספים ובידי החוקרים יותר מעדות אחת המחזקת את החשדות. ככל הנראה שני הזמרים המפורסמים המעורבים בפרשה – לא יזומנו לחקירה היום.

על מרבית פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום, הכולל גם את שמם של המעורבים במקרה. בינתיים הרשת גועשת ורבים עסוקים בהשערות השונות – מי הם אותם זמרים המעורבים בפרשה.

אמש, שעות ספורות לאחר הפרסום אודות הבדיקה שמנהלת המשטרה, הגיב אחד הזמרים ששמו נקשר בפרשה להאשמות והכחיש אותן מכל וכל. "אני רואה את רצח האופי שעושים לי", כתב למעריציו. "הכל בסדר אצלי ברוך השם. אני עובד, מופיע ומבלה ומכין לכם מופע חורף שכולכם תוכלו ליהנות. אוהב את כולכם ובעזרת השם נתראה רק בשמחות ובהופעות".

מעריציו הרבים של הזמר מיהרו לגבות אותו ברשתות החברתיות. "אף פעם לא תצעד לבד, אנחנו אוהבים אותך", כתבה לו אחת ממעריצותיו. "אני לא מאמינה לדברים שכותבים עליך, יש לך את התמיכה המלאה שלי, אל תיתן שיהרסו לך את החיים", כתבה תומכת נוספת.

הטענה: קיים יחסים עם קטינה. אילוסטרציה
הטענה: קיים יחסים עם קטינה. אילוסטרציה
צילום׃  SHUTTERSTOCK

אמש נודע לחדשות 2, כי בידי משטרת ישראל מידע על יחסי מין לכאורה בין הזמרים לנערה. על פי החשד גם חברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

במשטרה ממשיכים לבדוק את הפרשה. גורם במשטרה מסר כי הם מבקשים לבדוק כי המידע אכן אמין ולכן רוצים לנקוט משנה זהירות. עוד צוין, כי בדיקת המקרה נמשכת מזה מספר שבועות.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
891

מה דעתך?

עוד בכל מיני