הזמר מגיב: הכול בסדר .עושים לי רצח אופי

הזמר מגיב: הכול בסדר .עושים לי רצח אופי
"הכול בסדר אצלי ברוך ה'. אני עובד, מופיע ומבלה", כתב הלילה הזמר שנטען כי קיים יחסי מין עם נערה בת 15. מלבד הזמר שהגיב וזמר נוסף, הועלו בפרשה שמות של גברים נוספים שהיו קשורים לקיום יחסי המין עם הנערה
אלי סניור  פורסם:  14.11.13 , 09:20

הזמר המפורסם, שנבדק אם קיים יחסי מין עם נערה בת 15, כתב הלילה (יום ה') שמדובר בשמועות בלבד. "לכול מעריציי ולאנשים שאוהבים אותי. אני רואה את הרצח אופי שעושים לי. הכל בסדר אצלי ברוך ה'. אני עובד, מופיע ומבלה. אוהב את כולכם ובעזרת ה' נתראה רק בשמחות ובהופעות". הבוקר תנסה המשטרה להשלים את החקירה ובסוף השבוע צפויים המעורבים בפרשה להיחקר באזהרה.

תגובת הזמר בעמוד הפייסבוק שלו ()

תגובת הזמר בעמוד הפייסבוק שלו

במשטרה חושדים כי הנערה השתתפה במין קבוצתי עם הזמר, ששמו אסור לפרסום, וחבריו, בהם גם זמר מפורסם אחר. בידי המשטרה ישנן עדויות של לפחות ארבע נערות שהיו קשורות לאותו אירוע שבו התקיימו יחסי המין.

בנוסף במשטרה מחזיקים בשמות של לפחות שישה גברים שהיו קשורים לקיום יחסי המין עם הנערה. מלבד הזמרים, נטען בעדויות שנגבו כי אמרגן ידוע הוא שהכיר בין הנערה לבין הזמר. עו"ד

שרון נהרי, המייצג שניים מהגברים ששמם הוזכר בפרשה, אמר: "הם מכחישים כל קשר וימסרו את גרסותיהם במשטרה".

 

הפרשה, שפורסמה אמש, החלה לפני כמה חודשים. אז הגיע למשטרה מידע ולפיו נערה בת 15 קיימה יחסי מין עם זמר מפורסם. חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב בפיקודו של ניצב-משנה גדי אשד החלו לחקור את הנושא בזהירות, קודם כול כדי לאשש את המידע. הם הצליחו להגיע אל הקטינה, והיא מסרה להם בעדותה כי כמה פעמים קיימה יחסי מין עם הזמר המפורסם ואנשים נוספים מהתעשייה.

ווינט

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
728

מה דעתך?

עוד בכל מיני