הזמר רגע לפני פיצוץ הפרשה בראיון: "אי אפשר להתכונן נפשית לנפילה"

הזמר רגע לפני פיצוץ הפרשה: "אי אפשר להתכונן נפשית לנפילה"
פחות משעתיים לפני שדווח כי המשטרה בודקת תלונה לפיה קיים יחסי מין עם קטינה בת 15, התראיין אותו זמר מפורסם ל-ynet ודיבר על האפשרות שיאבד את אהבת הקהל. "זה נראה לי קשה, מקווה שלא יקרה לי בקרוב", אמר

אבי שושן

הראיון עם אותו זמר מפורסם נקבע ליום רביעי בשעות הערב המוקדמות. שעה וחצי לאחר שהמצלמה חדלה לתעד אותו, הכל התפוצץ. העילה: טענות לפיהן הזמר קיים יחסי מין עם קטינה בת 15. הפרסומים מאז כללו תיאורים קשים ומטרידים – שגם חבריו ואף קרוב משפחה של הזמר לקחו חלק במעשים, וכן שהוא שכב עם קטינות נוספות. עוד נטען כי המעשים התרחשו בדירה סודית ששכר במיוחד עבור אותם מפגשים, ולא בביתו.

דבר מכל הסערה הזו לא בא לידי ביטוי בשיחה הזו, שקטע ממנה מובא בווידאו שלפניכם, ושהתקיימה זמן כה קצר לפני שעולמו של הזמר התהפך עליו. הוא נראה נינוח, בטח לא טרוד. ענה בכנות על שלל נושאים, כולל כאלה רגישים יחסית. גם איש יחסי הציבור שלו, שבמשרדו נערכה השיחה, לא סיפק ולו רמז לעתיד לבוא. לדברי גורמים במשטרה, אף אחד מהנוכחים באותה שיחה לא ידע באותו שלב על כך שהמקרה נמצא בבדיקה ממש באותה שעה.

במהלך השיחה נשאל הזמר על האפשרות שהצלחתו תדעך יום אחד, שהביקוש להופעות ולשירים שלו יירד. "אני יותר חושב על היום שבו אקבל פחות אהבה מהקהל", השיב, "לא על אם אהיה מפורסם או לא. נראה לי קשה, הקטע הזה שפתאום אהבת הקהל יורדת. אני לא יודע איך אפשר להתמודד עם דבר כזה, אני מקווה שזה לא יקרה בקרוב. לא חוויתי את זה עדיין".

אתה מכין את עצמך נפשית איכשהו?

"אני לא חושב שאפשר להכין את עצמך נפשית למצב כזה".

כשהסתיים החלק הרשמי של הראיון והצלמים עזבו את המקום, עוד נשארנו לשבת יחד, והוא השמיע את השיר הבא שתיכנן להוציא. נפרדנו מעט לפני השעה שמונה בערב – ממש לפני שמצא עצמו בליבה של סערה תקשורתית, עליה גם הגיב בעצמו בחשבון הפייסבוק שלו. "הכל בסדר אצלי ברוך ה'. אני עובד, מופיע ומבלה", כתב במהלך הלילה. ווינט

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,103

מה דעתך?

עוד בכל מיני