מטורף: לידה באמצע פקק בדרך לבית החולים

בשול הסערה: לידה בפקק בכביש 443

בארץ |
עודכן 23:06 16/12/2013

מירי מיכאלי
הסערה הגדולה בירושלים, על כל הרגעים הקשים והרגשים, אמנם חלפה, אבל רגע מרגש נוסף נרשם היום על כביש 443 בדרך לירושלים. תינוקת נולדה באמצע הכביש לאחר שהרכב של ההורים נתקע בפקק בדרך לביה"ח

בת שבע שושן, כרעה ללדת ובסביבות השעה 6:00 בבוקר המים החלו לרדת. היא ובעלה, הארי, יצאו לבית החולים בדרך ללידה ה-14 במספר שלהם, אולם הפעם, פקק תנועה מנע מהם להגיע לבית החולים. "ישבתי לי בפקק בכביש 443 ושמעתי סירנה", מספרת דפנה כהן, אחות פגייה בבית החולים הדסה הר הצופים. "יצאתי מהאוטו ואמרתי: 'אני אחות. אולי אני יכולה לעזור?'".

 

חובש זק"א, אהרון (אהרל'ה) פאמפ, שגם הוא היה במקום, מספר כי ראה מישהו יוצא מרכב ודופק בחלון ניידת המשטרה שהייתה במקום ואומר "אתה חייב לעצור, אשתי אחרי ירידת מים ולא נראה לנו שאפשר להמשיך לכיוון בית החולים". החובש והאחות החלו בלידה של הפעוט בכביש עצמו. "תוך כדי שאנחנו משכיבים אותה, אנחנו רואים פשוט את הראש כבר יוצא החוצה", סיפר החובש.

 

למרבה המזל היו תקועים בפקק גם חובש זק"א, אחות ומיילדת מהדסה הר הצופים

 למרבה המזל היו תקועים בפקק גם חובש זק"א, אחות ומיילדת מהדסה הר הצופים   צילום: זק"א

דפנה, האחות, שסייעה בתהליך הלידה התקשרה לחנה קסטן, מיילדת בית החולים שבמקרה, גם היא הייתה תקועה באותו פקק. "נשאר לי בעצם לחלץ שליה, לנתק את התינוקת מחבל התבור", מספרת קסטן. אחרי שעה, האימא והבת, היו כבר בדרכן לבית החולים ולשתיהן שלום.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,264

מה דעתך?

עוד בכל מיני