מכתב לראש העיר ביתר מאת עובד מסור בעניין השביתה.

 

&nbspאופססססס בס"ד
מכתב לראש העיר ביתר מאת עובד מסור בעניין השביתה.

ר' מאיר, הבוקר אחרי אלפי בקרים מתוכנתים שנהגתי לקום לעבודה במסירות קיבלתי טלפון ממך שבו בקשת ממני לבוא לעבודה ולא להצטרף לשאר חברי שהחליטו לשבות. לא עניתי לך את כל מה שהיה לי על לב ואתה יודע למה.
אבל עכשיו, אני מרשה לעצמי לכתוב את אשר על ליבי.

אחרי שקיבלתי יחד עם חברי את המכתב בו כתבת ביהירות אלינו העובדים בלי מילה של התנצלות על מה שאתה מעולל לנו העובדים חשבתי לעצמי את זה בטח לא אתה כתבת. את זה בטח כתב מישהו מנותק ובמידה מסיומת שמחתי באמת לשמוע ממך שגלסנר כתב את המכתב. הוא באמת יושב על משכורת שלא קוצצה, הוא לא קם בבוקר במסירות כבר 18 שנים, גם אין שום תוכנית לפטר אותו.
חבל שאתה מעסיק איש כ"כ מנותק ואלים. רק לראות את הרעיון האלים שנתן לזרוק מתוך הלשכה השמצות על יו"ר ועד העובדים שנבחר פה אחד על ידי כולנו אתה מבין שיש כאן מישהו מנותק.

לא נדבר על כך שכן קיצצת בשכר כמעט לכל העובדים ועל שאר הדברים.  הייתי רוצה להתמקד בתחושה של העובדים שאתה מתנשא עליהם ומתנהג בצורה שגורמת לתחושת ניתוק. קח לדוגמא את כספי ועד העובדים שאתה גובה בכל חודש מהמשכורת של כולנו ואתה לא מוכן להעביר את הכספים לועד. קח עוד דוגמא. החלטת לפטר ולסגור את מחלקת תרבות ולהעביר אותה לעמותה שהיא בשליטת אחד המאכרים בליכוד ושלומי אמונים. למה לנתק למחלקת התרבות את החשמל? למה ההתנכרות הזאת להפוך את העובדים לאפס. כבר שנה מתחננים עליך עובדי מחלקת תרבות שתתקן להם את המזגן. מזגן, כולה 5,000 ₪ תיקון אתה אפילו לא מגיב למיילים. כל החורף בקור הביתרי ועכשיו בא הקיץ הישראלי. אתה סבור שאחרי ניכור מתמשך כ"כ מישהו אחר היה עושה אחרת. תאמין לי, עד עכשיו אני לא מצליח להבין איך הייתה לך התעוזה להתקשר היום לעובדים אחד אחד ולבקש מהם לא לשבות.

והשם הטוב יעזרנו שתתעורר כי חבל לי על העיר הזאת.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
608

מה דעתך?

עוד בכל מיני