נטלי דדון מספרת לראשונה על הבולימיה: "רציתי להעלם, זעקתי לתשומת לב אבל לא ראו אותי"

נטלי דדון מספרת לראשונה על הבולימיה: "רציתי להעלם, זעקתי לתשומת לב אבל לא ראו אותי"

עודכן 18:49 21/11/2013

הדוגמנית התארחה ב"שמועות" והכניסה את צחי קומה אל נבכי נשמתה בריאיון יוצא דופן. "הסתכלתי במראה וראיתי בהמה. הרגשתי גדולה מדי כל הזמן. הקאתי אחרי כל ארוחה והרגשתי כיף", סיפרה על המחלה. על הילדות: "הייתי טובה, אבל לא אמרו לי את זה. לא נתנו לי חיבוק"


נטלי דדון התפרסמה בעיקר בזכות הפנים היפות שלה והישבן הפוטוגני. מאז היא לא מפסיקה להיאבק כדי להוכיח שיש בה הרבה מעבר. לאחרונה הפכה דדון מדוגמנית בגדי ים לבעלת ליין משלה, אך מאחורי כל החזות הנוצצת מסתתרים הרבה עצב וכאב שהובילו להתמכרות קשה מאוד שהפכה אותה לבולימית.

 

 

"ההתעסקות המשקל בתעשייה יצרה אצלי שריטה לא קלה. אפשר להגדיר את מה שהייתי כבולימית", מספרת דדון בכאב.  "אלה היו שנתיים דומיננטיות בחיי. לא יכולתי לסבול את עצמי. היה רצון להעלם להימחק ולבדוק שהעצמות יוצאות החוצה", המשיכה הדוגמנית.

"הסתכלתי במראה וראיתי בהמה. הרגשתי גדולה מדי כל הזמן. הקאתי אחרי כל ארוחה והרגשתי כיף", חשפה. "אתה מרגיש שלא רואים אותך בתהליך הזה. אתה מתחנן שייראו, אבל אף אחד לא רואה. זו זעקה לתשומת לב בעיקר לבן הזוג", ספרה הדוגמנית.

 

בהמשך, ניסתה דדון להסביר כיצד נגמלה מההקאות. "בזוגיות החדשה שנכנסתי אליה הוא שאל אותי לאן את הולכת כל פעם אחרי האוכל. הוא הציל אותי ואת הילדים העתידים שלי. הפסקתי מתוך ידיעה שאני הולכת להתחרט על זה בעתיד".

 

"זו מלחמה יומיומית, אבל אני בטוחה בעצמי כעת כי יש לי יותר ביטחון עצמי ואני אוהבת את עצמי", ממשיכה דדון. "מי שיאהב אותי זה לא בגלל קילוגרם פחות או יותר", היא משוכנעת.

 

לדבריה של דדון, המחלה נגרמה בין היתר בשל השילוב בין חוסר הביטחון שלה לרצון להתקדם בתעשייה כה אכזרית. לטענתה, היא החלה לדגמן לאחר שעברה ילדות לא קלה ששמה אותה בעמדה קשה. "שילמתי מחיר כבד. נכנסתי לתעשייה ממקום לא בטוח. ממקום של אני צריכה פידבקים ושילטפו וימחאו לי כפיים".

 

"הוריי היו מאוד צעירים. לא הייתה מודעות. לא הייתה מילה טובה וחיבוק. ההתעסקות בהישרדות היומיומית הייתה מאוד מורגשת בבית. הייתי טובה ולא אמרו לי את זה. הייתי התלמידה הכי מצליחה בשכבה ולא משנה כמה הייתי טובה, לא אמרו לי", נזכרה הדוגמנית.

 

יחד עם זאת, הסבירה דדון כי יש לה עקרונות חזקם ואיתנים. "הוכחתי שאני לא אתפשט. גם אם הגעתי לשער של פלייבוי עמדתי על העקרונות שלי", אמרה.

 

כשנשאלה מדוע היא מככבת בעיקר בסדרות ריאליטי, שטחה דדון את התיאוריה שלה. "זו מדינה קטנה, וכרגע מה ששולט זה הריאליטי. זה הכלי שהתעשייה נותנת. או שעושים את זה או שאומרים זה מתחת לרמה שלי. אני השתמשתי בזה כדי להראות מי אני".

 

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
744

מה דעתך?

עוד בכל מיני