עדה מרכזית בפרשת אייל גולן שבה לביתה

עדה מרכזית בפרשת אייל גולן שבה לביתה

פלילים ומשפט |
עודכן 13:45 08/12/2013

ניק קוליוחין
לאחר היעדרות של כשבועיים, חזרה בסוף השבוע האחרון הנערה בת ה-15, שעדויות והקלטות שהעבירה למשטרה סייעו לקידום החקירה. הוריה: "הבריחה לא קשורה לפרשה, אלא לרצון המשטרה להכניס אותה למוסד סגור"

ג', נערה בת 15, מצאה את עצמה בחודשים האחרונים במרכזה של פרשה שהסעירה מדינה שלמה. היא הפכה לעדה מרכזית בפרשת אייל גולן ומסיבות החשק, ונעלמה מביתה לפני כשבועיים.

עם זאת, הוריה שמרו על קור רוח בשבועיים האחרונים, וסיפרו שזוהי לא הפעם הראשונה שהבת שלהם בורחת מהבית. לטענתם, הבריחה אינה קשורה בפרשה, אלא בחוסר רצונה להיכנס למוסד סגור. האמא האשימה את המשטרה כי לאחר שלחצה עליה להיכנס למוסד, ברחה הנערה, ומשבוטל הצו, היא שבה לביתה.

צפו

בשנים האחרונות מצאה עצמה הנערה מסתובבת ברחובות, בעולמם של הגדולים, וזאת במקום ללמוד במסגרת בית ספרית. לדברי אביה, "היא החלה לשתות ולעשן מגיל צעיר, ולהיפגש עם האנשים הלא נכונים". בתוך כל המצוקה הזאת, כשהיא לא מוצאת את מקומה בשום מערכת חינוכית – וכך גם חברותיה, הנתונות במצוקה כלכלית קשה ונאלצות להסתובב עם טיפוסים מפוקפקים – היא נקלעה שלא ברצונה למרכזה של פרשת אייל גולן. על פי חשדות המשטרה, הנערות הללו נוצלו על ידי ביטון.

בראיון שהעניקה לחדשות10, ערב היעלמותה, סיפרה הנערה בת ה-15 על החקירה המשטרתית שהיא עברה:"המשטרה אמרה לי שאני סרסרתי בבנות אחרות, אבל האמת יצאה לאור, ועכשיו הם יודעים שזה לא אמיתי". הנערה אמרה שהמשטרה חשדה בה שהיא עוסקת בזנות ובחשפנות, וכן שבנוסף להכל, היא גרמה גם לקטינות נוספת לעסוק בזנות. הנערה עצמה הכחישה את כל החשדות נגדה.

"אייל לא עשה כלום. זה הכל אבא שלו", סיפרה הנערה בראיון, "אחת המעורבות הכירה את האב, דני ביטון, בתוכנית 'אייל גולן קורא לך', ולאט לאט הכירו. הנערות היו מתלהבות שזה אבא של אייל, אז הן שכבו איתו, והן משקרות כל הזמן לגבי הגיל שלהן". הבוקר הוארך מעצרו של ביטון, כמו גם של מנהל ההפקה צחי אסולין.

האב של הנערה נשם לרווחה לאחר חזרתה הביתה. בזמן היעדרותה הוא פחד מאוד שהיא תידרדר לחיים ברחוב, וביקש מהמשטרה ומשרד הרווחה למצוא אותה במהרה ולדאוג לעתידה, לפחות כל עוד חוק חינוך חובה חל עליה.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
722

מה דעתך?

עוד בכל מיני