פרשת הזמר והקטינה – צינור לילה

פרשת הזמר והקטינה – צינור לילה

‎‎פרסום‎ by ‎הצינור‎.‎

הזמר והקטינה
פרשת הזמר המפורסם והקטינה לא יורדת מהכותרות. אתמול בלילה עומרי חיון הגיע אלינו לאולפן ישר מחדר החקירות לדבר על הרוב.
ולא, הוא לא מצטער שפרסם את השם והפר את צו איסור הפרסום.

זכות הציבור לדעת.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,252

תגובה אחת על פרשת הזמר והקטינה – צינור לילה

 1. מאת פייסבוק‏:

  היי, אייל גולן. בסטטוס שכתבת עלי, רשמת שאני "ילד כאפות, בן אדם שכל החיים שלו סבל מאנשים". אכן, אייל, אתה צודק – סבלתי הרבה כשהייתי ילד, אבא שלי עזב את הבית כשהייתי מאוד צעיר, גדלתי בפנימיה אליה נשלחתי על ידי המשפחה שלי – אבל תראה מה זה, אייל, למרות כל זה הצלחתי לבחור במסלול אחר. בחרתי לצאת מהמקום הזה, לעשות ממנו משהו, לקחת את כל הרע והמגעיל ולעשות ממנו משהו טוב, עבורי, עבור האנשים שסביבי, ועבור כל מאות אלפי הקוראים שמלווים אותי.

  אז נכון, למדתי גם הרבה, וחטפתי הרבה "כאפות" לא מאנשים דווקא, אלא מהחיים, אבל יצאתי מהכל מחוזק. היום אני אדם מאושר ושמח, בטח לא "בן אדם שכל החיים שלו סבל מאנשים. ילד כאפות". אני חושב שזה אומר הרבה. זו לא חוכמה לגדול במקום שנותן לך הכל, הכוח האמיתי הוא לצאת גדול וטוב, דווקא ממקום מעפן, דווקא ממקום גרוע, דווקא ממקום קשה.

  תראה, אייל, יש המון ילדי כאפות שסבלו כל החיים, ועדיין שומעים את שירי אייל גולן. האם גם הם כאלה נוראים בעינייך? האם גם מהם אתה רוצה להתעלם? ובכלל – האם זו אשמתו של מישהו, שהוא קורבן של אנשים? של נסיבות?

  אז נכון, אני אולי לא עשיר כמוך, ובטח שלא מפורסם כמוך, אבל אני מאמין בדרך שבחרתי. כרגע – אם תרצה או לא – מתנהלת נגדך חקירה משטרתית. לא מולי. אתה זה שעומד כרגע במרכז של פרשה, שלא אני יזמתי ולא אני המצאתי. אני רק פרסמתי את מה שכולם יודעים ומפחדים להגיד. אתה, אייל גולן, נחשד (לכאורה) שקיים יחסי מין עם צעירה בת 15. זה שאמצעי התקשורת, האתרים, מדורי הרכילות, כולם מפחדים, לא אומר שהחקירה הזו "תעלם" לה, או "תתפוגג". אולי אתה מאמין שזה יקרה, שגם הפעם תמשוך בחוטים ותעלים את הכל, אבל אני מאמין שיש בעולם הזה דין ודיין, ושאם אתה אשם, תשלם על כך מחיר, ואם לא, בטוח תצא מזה יפה וחלק. כרגיל.

  אני, בניגוד לכל אותם "עיתונאים" מכובדים, ובגלל המקום שממנו אני מגיע, ממש לא מפחד, אייל, בטח שלא ממך. זו האמת, ויש לה מקום, והיא במוקדם או במאוחר תתפרסם ותצא לאור. אז למה לחכות עם זה?

  אולי היית רגיל להנחות ולג'סטות שעשו לך, והצוות של גיא פינס ליקק לך פה ושם בשביל שתתראיין. ואולי קשת עושים לך כבוד של מלך, אבל אצלי, אייל, לא הכסף, המעמד או השם משחקים תפקידים. אני רואה לנכון לפרסם ידיעה כזו על האדם הכי מפורסם בישראל (אחרי בר רפאלי). זה חשוב, זה מעניין, וזה ראוי שהנושא הזה יעלה בצורה גלויה וכנה על סדר היום. בלי מחבואים. רק אמת.

  אז צר לי, אייל, שאתה חושב שלא עשיתי איתך חסד, שלא התחנפתי כמו כולם. אני ממתין בקוצר רוח שתנסה לסגור לי את האתר, באמת. אתה והכסף שיש לך והקשרים הגדולים מול כלבי השמירה של הדמוקרטיה, בטח יכולים עלי.

  אבל שתדע לך, שזו ממש לא חוכמה. זו האמת, ואם אתה אשם, אתה צריך להתעסק בדברים החשובים יותר, ואם אתה לא אשם, ותפרו עליך תיק, כדאי מאוד שתתחיל לבנות את כתב ההגנה שלך, ולהוכיח במקום להתעסק בשטויות. הכל היה מתפרסם הרי, מחר או מחרתיים, מה זה כבר משנה לך, אייל, מי היה ראשון? האם זה רק בגלל ש"העזתי" לצאת נגד השתיקה בהסכמה של כל האחרים? או שלא הסכמתי להתחנף אליך? או שרציתי לחשוף את האמת, ולהוציא אותה לאור?

  ולסיום, אייל, כי הפכת את הסיפור הזה לאישי ולא למקצועי, אני מצרף תמונה שלנו, מימים הרבה יותר טובים. אולי תיזכר.

  *** לי נמאס מעשירים שעוברים על החוק ואז גם מקללים אחרים, עיזרו לי ושתפו את הפוסט הזה!! ****

מה דעתך?

עוד בכל מיני