פרשת הזמר: נערה צעירה עברה לינץ' וירטואלי

פרשת הזמר: נערה צעירה עברה לינץ' וירטואלי 

נו, ברצינות

 נו, ברצינות    צילום: auremar – Fotolia.com

לוקלי |

עודכן 13:32 14/11/2013

הצד המכוער של פרשת הזמר שחשוד בבעילת קטינה יצא לאור לאחר שגולשים רבים התחילו לתקוף נערה צעירה שלכאורה התלוננה נגד הזמר. "אמרו ששכבתם", כתב גולש

הישראלים לא מחכים לבית המשפט ו/או להסרת צו איסור הפרסום. גולשים רבים התחילו להציף בתגובות את חשבון האינסטגרם של נערה אשר לכאורה שכבה עם זמר מפורסם וצרכה עימו סמים קלים.

 

"אמרו שהוא קיים איתך יחסי מין", כתב גולש לנערה. "יש לו טעם טוב", הוסיף אחר וגולשת שלישית חגגה עם "בת 15 מתנהגת כמו בת 70 אורגיות מפורסמים והכל בשביל הפרסום ושכל החברות בבית ספר יגידו וואו את יוצאת עם X. וואלה לא מאשימה אותו. היא צריכה לשבת בכלא אם כבר על זה שהיא מתלבשת ככה ומפתה גברים ואין מה לעשות הוא עשה מה שכל גבר אחר היה עושה שתתחיל להתלבש או שתקפוץ מאיזה גג" בתגובה לתמונת ביקיני של הנערה.

 

בשלב זה לא ברור האם הנערה שהותקפה ברשת היא אכן הנערה אשר התלוננה לכאורה נגד הזמר אך הדבר, כאמור, לא מפריע לגולשים הישראלים.

 

מוקדם יותר הזמר הגיב לחשדות נגדו ואמר כי נעשה לו רצח אופי. "אני רואה את רצח האופי שעושים לי. אבל לא צריך להתייחס למי שכל החיים שלו סבל מאנשים", אמר בהתייחסו לבלוגרים שפרסמו את שמו.

על הפרשה ופרטיו של הזמר הוטל צו איסור פרסום, אך הוא עצמו בחר להגיב באחת הרשתות החברתיות והתייחס לפרשה בה הוא נחשד כי בנוסף ליחסי המין גם צרך עם הקטינה סמים קלים. "מי שפרסם את זה הוא ילד כאפות שבקרוב אסגור לו את האתר, מבטיח לכם", כתב הזמר.

 

אתמול פורסם כי משטרת תל-אביב חוקרים בימים אלה תלונה שהתקבלה מפי נערה בת 15, הטוענת כי זמר מפורסם קיים עימה יחסי מין במספר הזדמנויות. החוקרים שהחלו לבדוק את התלונה ביצעו תחילה בדיקה סמויה של הדברים, בניסיון להגיע לבנות נוספות שעל פי העדויות הזמר קיים איתן יחסים. נענע

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,400

מה דעתך?

עוד בכל מיני