רון שחר מתייחס לפרשת הזמר והקטינה: "ראיתי את דירת מסיבות החשק"

רון שחר מתייחס לפרשת הזמר והקטינה: "ראיתי את דירת מסיבות החשק" 

בניין ודיור

 בניין ודיור    צילום: חשבון האינסטגרם של רון שחר

לוקלי |

עודכן 20:38 16/11/2013

מנחה המירוץ למיליון התייחס בפייסבוק לדירה בה נערכו לכאורה מסיבות החשק בפרשת הזמר והקטינה. "כל האווירה היא של בית בושת סליזי בדרום תל אביב", כתב

פרשת הזמר והקטינה ממשיכה לעניין את אזרחי ישראל ואל הדיון הציבורי מצטרף גם רון שחר, מנחה "המירוץ למיליון".

 

שחר, איש משפחה, העלה לפייסבוק סטטוס בו התייחס לדירה בה נערכו לכאורה מסיבות החשק בפרשה. "ראיתי את דירת מסיבות החשק המדוברת. הבניין, המיקום וכל האווירה היא של בית בושת סליזי בדרום תל אביב", כתב שחר והמשיך: "לחשוב שילדות בנות 14-15 פותו להגיע ע׳י בגירים חרמנים מכוערים וסליזיים ל״ערב קריוקי״ עם זמרים מפורסמים, מעוררת בי גועל וכאב. ע"פ אתרי האינטרנט, ״רכבו״ על ״החגיגה״, חברים… של הזמרים וניצלו את הסיטואציה ואת תמימותן והערצתן העיוורת של הילדות. מקווה ומתפלל שכולנו נתבדה.. אבל אם לא….".

 

זוהי אינה הפעם הראשונה בה שחר מביע את דעתו הנחרצת בנוגע לפרשה המסעירה את עולם הבידור. לפני כחצי שנה יצא שחר נגד רוני מיילי ואסי עזר בעקבות הדחתו של מיילי מהאח הגדול. באתרי האינטרנט מפורסמות תמונות של מר רוני מיילי מצטלם כגיבור-ישראל, כוכב, מגה-סלב, על חוף ימה של תל אביב, עם ילדים הורים ובגירים אחרים. מאוד קומם אותי!", כתב בזמנו.

 

מוקדם יותר היום (שבת) התייצב היח"צן רני רהב לצד הזמר המפורסם ששמו נקשר בחשדות לקיום יחסים עם נערה בת 15. באירוע "שבתרבות" בתל אביב אמר רהב: "אין לי הערכה איך זה ייגמר. אני לא יודע במה מדובר. אם מישהו עשה עבירה, אין מחילה בעבירות האלה, אבל אני חושב, מהיכרותי עם הזמר, זה לא נראה לי הגיוני. אבל בשביל זה יש חקירה ואני מצדיע למשטרה".

 

הסטטוס של רון שחר. "אווירה של בית בושת סליזי"

 הסטטוס של רון שחר. "אווירה של בית בושת סליזי"   צילום: צילום מסך
פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,103

מה דעתך?

עוד בכל מיני