רחובות י-ם יהפכו פעם בשבוע לזירת תרבות שוקקת במסגרת "שאון חורף"

בירושלים תרבות השוליים במרכז 

העיר העתיקה

 העיר העתיקה    צילום: רוני שיצר

על סדר היום |

עודכן 07:17 02/02/2014

רחובות ירושלים יהפכו מידי יום שני מהשעה 19:00 בערב במהלך חודש פברואר לזירת תרבות שוקקת חיים במסגרת "שאון חורף", סדרת אירועי תרבות חורפיים

פרסומת

'שאון חורף', סדרת אירועי תרבות ייחודית, בהפקת רשות צעירים בעיריית ירושלים, מתקיימת זו השנה השלישית וצובעת בגוונים ייחודים את רחובות עיר הבירה.
עשרות אירועי תרבות יתקיימו ברחבי העיר: הופעות מוזיקה, מחול ותיאטרון רחוב, מיצגי וידאו מוקרנים על בניינים, סדנאות שף, מיצגי חלונות ראווה, מסיבות בחללים מיוחדים, ג'אם סשנים, כיתות אמן בפאבים ובמסעדות, תערוכות אמנות שאוצרות סטודנטיות מבצלאל, ערב מוזיקלי ליהודים וערבים, סדרות שמצליחות ברשת יוצאות מצג המחשב, מרתונים של הרצאות בריאות, הרצאות של מיקי חיימוביץ ואיתי אנגל במקומות לא צפויים ועוד עשרות אירועים שמשמשים פורמטים קיימים של תרבות ומגלים לקהל את המקומות הנסתרים והקסומים של מרכז העיר ואזור עין כרם.

 

האירועים בסדרה, כל אחד בנפרד וכולם ביחד, מנסים לשאוב מהיסודות העכשוויים של ההוויה החברתית-תרבותית של ירושלים; אותה סצנה ייחודית שמאפיינת את העיר. משבוע לשבוע, חושפת הסדרה מתחם אחר ומעניין בירושלים ומוציאה את הבליין לחוויית בילוי שונה וחדשה.

 

ארבעת אירועי שאון חורף 2014 יתקיימו ב:
מתחם בצלאל ש"ץ – 3.2
מתחם הלל – 10.2
מתחם עזה – 17.2
מתחם עין כרם – 24.2

 

הכניסה לכל האירועים חופשית
ועל בסיס מקום פנוי

 

למגיעים מחוץ לעיר- מומלץ להגיע למרכז העיר באמצעות הרכבת הקלה. הסעות מיוחדות לעין כרם יהיו מהר הרצל כל רבע שעה.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
558

מה דעתך?

עוד בכל מיני