שומר שתיקה: לאן נעלם הזמר החשוד בבעילת קטינה?

שומר שתיקה: לאן נעלם הזמר החשוד בבעילת קטינה? 

מחכים למוצא פיו

 מחכים למוצא פיו    צילום: חדשות 10

לוקלי |

עודכן 09:03 17/11/2013

בזמן שפרשת הזמר והקטינה ממשיכה להעסיק את חוקרי המשטרה, הזמר המפורסם החשוד דואג שלא לפצות את פיו כבר למעלה מ-48 שעות. מישהו הפנים את הלקח

ביממה הראשונה לאחר התפוצצות פרשת הזמר והקטינה בתקשורת, היה נדמה שהזמר המפורסם החשוד לא מסוגל להתאזר בסבלנות.

 

שעות ספורות לאחר שבלוגר חשף את זהותו, לכאורה, הגיב הזמר בזעם בפייסבוק: "אני רואה את רצח האופי שעושים לי. אבל לא צריך להתייחס למי שכל החיים שלו סבל מאנשים", אמר בהתייחסו לבלוגר שפרסם את שמו. כידוע, על הפרשה ופרטיו של הזמר הוטל צו איסור פרסום, אך הוא עצמו בחר להגיב באחת הרשתות החברתיות והתייחס לפרשה בה הוא נחשד כי בנוסף ליחסי המין גם צרך עם הקטינה סמים קלים. "מי שפרסם את זה הוא ילד כאפות שבקרוב אסגור לו את האתר, מבטיח לכם", כתב הזמר.

 

למחרת, הופיע הזמר בפני קהל ואמר למעריציו: "עבר עליי יום קשה, הייתי יכול לוותר". ומאז, כאמור, שתיקה. לא סטטוס בפייסבוק, לא תמונות באינסטגרם, לא ציוצים בטוויטר. פשוט שתיקה.

 

מעריציו של הזמר, מצד שני, לא נחים וכמה מהם מיהרו להכין סרטון תמיכה אשר הועלה לאתר יוטיוב. מטבע הדברים, שמו של הזמר מופיע בסרטון ולכן איננו יכולים להעלות אותו לכאן. אתמול (שבת) התייצב היח"צן רני רהב לצד הזמר המפורסם ששמו נקשר בחשדות לקיום יחסים עם נערה בת 15. באירוע "שבתרבות" בתל אביב אמר רהב: "אין לי הערכה איך זה ייגמר. אני לא יודע במה מדובר. אם מישהו עשה עבירה, אין מחילה בעבירות האלה, אבל אני חושב, מהיכרותי עם הזמר, זה לא נראה לי הגיוני. אבל בשביל זה יש חקירה ואני מצדיע למשטרה".

 

במקביל, הבלוגר שחשף את זהות הזמר לכאורה, טען הלילה (ראשון) בפייסבוק כי מספר מעריצים איימו על חייו ולכן בכוונתו להגיש תלונה במשטרה.

 

עם זאת, שתיקתו של הזמר המפורסם צפוייה להסתיים השבוע, לפחות במסגרת אחת, שכן חלק ממחוייבויותיו המקצועיות, כוללות הופעה בהפקה טלוויזיונית ומקורבים לזמר טענו כי בשלב זה אין בכוונת הזמר לבטל את הופעתו.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
786

מה דעתך?

עוד בכל מיני