שיחת הטלפון האחרונה של אריק לצינור לילה: "הייתה לנו פוריות לא ברורה"

שיחת הטלפון האחרונה של אריק: "הייתה לנו פוריות לא ברורה"

בארץ |

עודכן 01:04 27/11/2013

יום לפני שהלך לעולמו שוחח אריק איינשטיין עם גיא לרר בעקבות דברים שנאמרו בתכנית צינור לילה ובהם נטען כי איינשטיין ואורי זוהר היו מעורבים במעשים דומים לאלו המיוחסים לאיל גולן. איינשטיין התקשר מיוזמתו ללרר על מנת להעמיד דברים על דיוקם: "זה הכול קשקוש, היינו כל כך רחוקים מהדברים האלה. עבדנו קשה. לא מגיעה לנו מדליה, אבל לא מגיע לנו הרפש הזה"

הכל על אריק איינשטיין כנסו

שיחת הטלפון האחרונה עם אריק איינשטיין. ביום ראשון התארח בתכנית צינור לילה אדם שהשווה בין המעשים המיוחסים לזמר איל גולן ולאירועים שהתרחשו בתקופתם של אריק איינשטיין ואורי זוהר. למחרת, ביום שני בבוקר, התקשר איינשטיין למגיש התכנית גיא לרר וביקש להבהיר את הדברים, במה שהפכה לאחת השיחות האחרונות שהוקלטו עמו

"זה הכול קשקוש, אני ממש לא יודע כי היינו כל כך רחוקים מהדברים האלה. אני לא חושב שאי פעם היינו באיזו מסיבה אחת", אמר איינשטיין במהלך השיחה. הוא הסביר כי באותה תקופה עליה דובר הוא היו שקוע יחד עם חבריו בעבודה על מגוון רחב של יצירות.

 

"כשאתה מסתכל אחורה זה סוג של פוריות לא ברורה, לעשות בכמה שנים ספורות חמישה תקליטים, שלושה סרטים, וארבע תכניות טלוויזיה. לא שמגיעה לנו מדליה, אבל לא מגיע לנו הרפש הזה", הוא אמר. לאחר כמה שניות נוספות השיחה הסתיימה וכעת, בהתפתחות אירועים שהותירה מדינה שלמה בהלם, אריק איינשטיין כבר לא איתנו.

פורסם בקטגוריה כל מיני, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,177

מה דעתך?

עוד בכל מיני