רדיו ללא הפסקה 103FM שידור חי

רדיו ללא הפסקה 103FM שידור חי און ליין

רדיו ללא הפסקה פועל משנת 1995 ומשדר במרכז בתדר 103FM  ובצפון בתדר 104.5 ו- 101.5FM. התחנה מאופיינת כתחנת מלל (talk radio) – רדיו המאזינים היחיד הפועל בישראל.

לוח השידורים שלנו מבוסס על תוכניות אקטואליה מגוונות, תוכניות ייעוץ בנושאים שונים, תוכניות בידור וסאטירה, וברובן מושם דגש על שיחות עם מאזינים. את התכניות מובילים שדרי הרדיו המובילים בישראל, המצטיינים בדעתנות, בכושר ביטוי ובחדות מחשבה. בין השדרים המשדרים בתחנה תוכלו להאזין ל:

ניסים משעל, גבי גזית, נתן זהבי, דידי הררי, שי ודרור, ורדה רזיאל ז'קונט, מיכל דליות, בן כספית, גיא זהר, אריה אלדד, אלון גל, איריס קול, יוסי סיאס, פרופ' רפי קרסו, יורם שפטל, מאיר איינשטיין, רון קופמן, משה פרימו, רבקה מיכאלי, ועוד.

סקרי TGI  וסקרי הרשות השנייה מכתירים מזה שנים את "רדיו ללא הפסקה" כתחנת הרדיו האזורי המובילה בישראל עם כ-10 אחוזי האזנה ארציים ו- 19.1 אחוזים בגוש דן. התוכניות השונות של "רדיו ללא הפסקה" זוכות באופן קבוע לחשיפה עצומה ולקהל מאזינים רחב ואיכותי. תוכניות אלו משקפות במידה רבה את המתרחש במציאות הישראלית על גווניה השונים.
בהיותו רדיו של מאזינים, נושא "רדיו ללא הפסקה" מסר של מחויבות לתרומה לקהילה. כדי לממש חזון זה, דואג "רדיו ללא הפסקה" לסייע לחברה באופן יומי ועל בסיס קבוע, לתרום ולהתרים אחרים למען רווחתו של האזרח הקטן ולמען הנזקקים והחלשים באוכלוסיה.
הרדיו, שרוב תוכניותיו מבוססות על שיחות עם מאזינים, מהווה את הברומטר הרגיש ביותר הקיים בשטח, ומכיר את הצרכים האמיתיים של הציבור בישראל ואת הדרך הישירה והטובה ביותר לסייע להם. מסגרת השידור הייחודית של "רדיו ללא הפסקה" כרדיו "talk radio", המבוססת על הקשבה לעם ויצירת דו-שיח עם המאזינים, מעניקה לתחנה כלי ייחודי לסיוע לזולת, והיא זו אשר יוצרת הזדמנות נדירה ומיוחדת וזכות גדולה לתרום ולהועיל.

רדיו ללא הפסקה 103FM שידור חי

רדיו ללא הפסקה 103FM שידור חי

פורסם בקטגוריה רדיו און ליין, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
8,130

מה דעתך?

עוד ברדיו און ליין