משפחת הרב יוסף נערכת לקראת השבעה: "רבבות צפויים להגיע לבית הרב"

חדשות 2 – משפחת הרב יוסף נערכת לקראת השבעה: "רבבות צפויים להגיע לבית הרב"

האסימון נופל בשכונת הר נוף הרב לא כאן

במשפחתו של הרב יוסף נערכים לקבל את ההמונים הצפויים לפקוד את אוהל המנחמים בשבעה. במשטרה פועלים בכוננות מוגברת לאבטחתם של המבקרים. דרעי הבוקר: "עם ישראל אמר אתמול את דברו. הרב עובדיה יוסף היה מנהיג"
העולם החרדי מתעורר לבוקר חדש ללא הרב עובדיה יוסף. מספר שעות לאחר שנטמן בבית העלמין בסנהדריה, משפחתו של הרב נערכת לקראת השבעה שתתקיים במהלך השבוע הקרוב.
החל מהבוקר (ג') יקבלו בני משפחתו של הרב יוסף, בין השעות 10:00-13:00, ובין 16:00-19:00, מנחמים בדירתו הצנועה של הרב ברחוב הקבלן בירושלים, שהפכה למוקד עלייה לרגל לחסידיו.

באוהל האבלים בשכונת הר נוף התקיימה הבוקר תפילת שחרית. בין המשתתפים בה יו"ר ש"ס אריה דרעי. "חשבתי אתמול כל הלילה, למרות העייפות הנוראה, מה הוא היה מבקש מאיתנו היום", אמר דרעי. "ברור לי מעל לכל ספק שהיה רוצה שנקום, נתחזק ונמשיך את המורשת שלו. להמשיך את מוסדות החינוך שלו, להפיץ את התורה ואת היהדות, לקרב, להיות מלוכדים. במסר הזה אני קם. זה נותן לי את הכוח להמשיך הלאה".

"כל מי שהכיר את גדולתו של הרב מבין שלמרות שהיה מנהיג של תנועה פוליטית, היה מעל ומעבר לזה", הוסיף דרעי, שהתייחס גם למספר המשתתפים חסר התקדים בהלוויית הרב. "אין לי ספק שאם היינו מעכבים את הלוויה, היו מגיעים עוד יותר אנשים ומכל העולם. עם ישראל אמר אתמול את דברו. הרב עובדיה יוסף היה מנהיג באמת של עם ישראל, שעשה מהפכה אמיתית בנושא התורה. הוא לקח את ההלכות הקשות ביותר והנגיש אותן לעם בשפה פשוטה, שאולי לא תמיד הבינו ולפעמים גם ביקרו".

פורסם בקטגוריה הרב עובדיה יוסף זצ"ל, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
603

מה דעתך?

עוד בהרב עובדיה יוסף זצ"ל