צלם הבית של ש"ס מציג: הרב עובדיה יוסף שלא הכרנו

צלם הבית של ש"ס מציג: הרב עובדיה יוסף שלא הכרנו
עודכן 22:09 08/10/2013

מיה איידן
במשך 25 שנים שיתף שמוליק קלדרון פעולה עם ש"ס וליווה אותה במערכות הבחירות. כעת, לאחר מותו של הרב עובדיה, הוא מראה תמונות נדירות מתוך אלפי שעות הארכיון שלו • הלווייתו של המנהיג הרוחני – גם ברגעיה הפחות ממלכתיים – הבהירה מדוע היה פופולרי כל כך

בעת ש-800 אלף איש השתתפו במסע הלוויה הגדול בתולדות מדינת ישראל, ניסה להיזכר שמוליק קלדרון בכמה שיותר רגעים מ-25 שנים של שיתוף פעולה נדיר, קרוב ובלתי פורמלי עם הרב עובדיה יוסף, שהובא אתמול למנוחות.
בינתיים, הסכים קלדרון היום לפתוח עבורנו את סגור לבו ואת ארכיון הווידאו הענק שיש לו. ב-1988 הוא הצטרף לש"ס לקראת הבחירות, לאחר שהיה חילוני וצילם את סאדאת במצרים, והפך לצלם הבית של הרב. עם השנים התחממו היחסים בין השניים, ובין היתר קלדרון היה זה ששכנע את הרב לשדר את דרשותיו באמצעות לויין.

"אני הייתי זה שקיבל הכי הרבה סטירות מהרב", הוא נזכר היום בחיוך, "אלה סטירות נפלאות, סטירות לטיפה. אתה פתאום מרגיש לטיפה כזו". בין תמונה של הרב עם נכדו לתיעוד של תשדירי הבחירות, הוא נזכר ברגע בו קיבל את הבשורה המרה אתמול. "ידעתי לפני כולם שהוא מת", סיפר, "אבל כשהודיעו על כך ברדיו, קיבלתי זבנג".

פורסם בקטגוריה הרב עובדיה יוסף זצ"ל, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
964

תגובה אחת על צלם הבית של ש"ס מציג: הרב עובדיה יוסף שלא הכרנו

  1. מאת יוסי‏:

    איזה יופי
    איש מיוחד

מה דעתך?

עוד בהרב עובדיה יוסף זצ"ל