גודזילה 2014 צפייה ישירה המלא מתורגם

גודזילה 2014 לצפייה ישירה הפרק המלא


גודזילה 2014 צפייה ישירה המלא

תקציר גודזילה

הסרט מתחיל בתיאור הפצצת האטול ביקיני בפצצת מימן. בעוד נהוג לחשוב שהפצצה נועדה לניסוי, מתברר כי מטרתה היא חיסול מפלצת ימית ענקית הנראית בחטף.

בשנת 1999, המדענים אישירו סריזאווה ו-ויויאן גראהם (קן ואטאנבי וסאלי הוקינס בהתאמה) מגיעים לפיליפינים ומגלים עצמות ענק וביצי עצמים לא מזוהים. מאוחר יותר מתברר כי אחת הביצים בקעה, וכי ישנה דליפה במתקן גרעיני בטוקיו, יפן. במהלך הדליפה מאבד המהנדס ג'ו ברודי (בראיין קראנסטון) את אשתו סנדרה (ז'ולייט בינוש), העובדת עמו במתקן. בנוסף הדליפה גרמה לרעידת אדמה, וכך הוחלט שמחוז ג'אנג'ירה יפונה ותאסר הכניסה אליו.

חמש עשרה שנה לאחר אירועים אלה, בנו של ג'ו, פורד (אהרון ג'ונסון), הוא קצין העוסק בנטרול פצצות בצבא ארצות הברית. פורד גר עם אשתו, אל (אליזבת אולסן), ובנו, סאם (קרסון באלד), בסן פרנסיסקו. כאשר נודע לפורד כי אביו נאסר על פלישה למתחם שבו אירעה הדליפה, הוא טס ליפן כדי להוציאו ממאסר. ביפן, ג'ו משכנע את פורד להצטרף אליו ולגלות את האמת אודות הדליפה במתחם. כשהם מגיעים לשם, הם מגלים כי אין שם קרינה רדיואקטיבית בניגוד לסיבה שבגינה נאסרה הכניסה לשטח.

פורסם בקטגוריה סרטים לצפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
3,352

תגובה אחת על גודזילה 2014 צפייה ישירה המלא מתורגם

מה דעתך?

עוד בסרטים לצפייה ישירה